• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Topení Omega 2,5 V6
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
RRAAFF
Friday 10 February 2006 - 19:42:44 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
vrgada:No jo,už ta auta mají ledacos za sebou.To je taky jediná spravedlnost-všechno stárně bez rozdílů člověk x věc,bohatý chudý
Určitě má ale Omega spoustu jiných krás,třeba design,na hnusný špinavý topení uvnitř kašli

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
Peter
Friday 10 February 2006 - 20:41:09 Citovat
Host
Ked si s ECO dosiahol vlazny vzduch tak by to mohlo znamenat nieco podobne co sa stalo mne . Kupil som Vectru a nezkontroloval som poriadne funkciu ventilacie a klimi - bolo teplo ,klima isla to tak ma to nenapadlo. Skusil som asi o dva dni ze ci mi funguje kurenie - a nic absolutne - ked som dal ECO - nieco to spravilo ale len taky vlazny vzduch. Siel som do servisu a oni ze tam treba vymenit nejake ovladacie tranzistory v cene 7000. Tak ze OK co uz ... Vymenili, stale to neslo. Potom servisaka napadlo otvorit ovladaci panel klimi - BOL POVYTIAHNUTY KONEKTOR !!!! - skoro tam servisak chitil infarkt - suciastku si museli nechat a mne zauctovat iba nejakych 500 za servisny zasah ...
pzeleznik
Saturday 11 February 2006 - 09:55:14 Citovat
Host
Tak chlapi další nápady prosím, teď jsem dorazil od auta, po sundání kastlíku spolujezdce jsem zkontroloval hadice které vedou do topení a jsou horké-obě,ale teplý vzduch nikde.Pleas help kam se mám vrtnout.
JardaB
Saturday 11 February 2006 - 11:50:38 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak to bude asi klapka, ktera prepina vzduch teply/studeny, bude zrejme ovladana el. motorkem a predpokladam nekde za stredovym panelem. Muze byt sekla, motorek, konektor... Bacha na sroub nad radiem. Ale jeste jsem to rozdelany nemel, tak to umisteni neber na 100%

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
pzeleznik
Saturday 11 February 2006 - 12:54:29 Citovat
Host
Prosím Tě co je to za šroub, už jsem to tady párkrát četl ale nikde nenapsali co je to za šroub?
JardaB
Saturday 11 February 2006 - 13:39:24 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja uz si to presne nepamatuju, ale vynda se popelnik, odsroubuje kastlik na popelnik a za tim jsou srouby na ten stredovy panel. Jeste ale drzi nahore, je potreba vyndat radio a nad nim by mel byt docela schovany sroub. Aspon tak to tu kdysi nekdo napsal, ja ho nenase a panel jsem nevyndal (to sem jeste o tom sroubu nevedel) Brzo me to ceka, uz mi nesviti moc podsviceni. A na radio je potreba specialni nastroj, vyrobil jsem ho ze 4 hrebiku 80mm (odstranit spicku a udelat zarez)

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
pzeleznik
Tuesday 14 February 2006 - 21:20:12 Citovat
Host
Tak mám dotaz:
- je možné že u té automatické klimatizace při menším množství freonu v klimatizaci neotvírá ventil na přívod vzduchu do topení?
-má někdo zkušenosti s opravou a poradil by
- to co jsem zjistil je, že by to měl být podtlakový systém a na boku ze strany řidiče by měl být nějaký elektromagnet.ventil ke klapce přívodu vzduchu do topení
omega r.v.1997, 2,5 V6
JardaB
Tuesday 14 February 2006 - 21:32:42 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Podtlakem jsou ovladany jen 2 veci - klapka recilkulace a ventil na vodu do topeni (za motorem). Ostatni ma krokove motorky primo na klapkach.
Klima s tim podle mych zkusenosti vubec nesouvisi (teda pokud ma topit, ne chladit)

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
mates
Wednesday 15 February 2006 - 10:27:38 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
JardaB: no zas taková pohodička ten radiátor nebude...když jsem viděl ty fotky rozebrání, tak se mi chce blejt!
A propó...jakej šroub nad rádiiem? Tam přece nic néní...vyndáš popelník, šrouby co jsou pod ním ven, vytáhneš rádio, vrazíš do té lochny ruku, zatáhneš za madlo a panel vyjede...

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
K.Jirků
Friday 07 April 2006 - 19:36:13 Citovat
Host
ramboxb7 napsal ...

Koukni kámo já koupil 2,0 16 V a taky mi to netopilo..vůbec jen vlažný vzduch klapka i ventil je blbost ventil tam není a klapka se nezasekne..máš ucpaný radiátor topení je to hnus stojí novej kol 3000 kč jak kde,..no a ten musíš vyměnit ted mi to topí jako prase.,..fakt jedinej problém je že musíš vykuchat skoro celou palubku pokud nemáš dílnu tak to svěř servisu nebo se z toho zblázníš..fakt..ale já už si užívám teplíčka...čus Pepa


Jsem rád že jsem tu našel něco o topení.Mám taky omegu B 2,0l 16v a chystám se měnit topení.Čekal jsem,že někdo bude mít nějakej fígl jak ho vyměnit rychle a čtu tady že mě přístojovka nemine.Tak to už se těším.V pondělí jdu na to.Topení jsem koupil new za 2200,-

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2097 sec,0.1588 z toho dotazů.