• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Topení Omega 2,5 V6
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pzeleznik
Wednesday 08 February 2006 - 20:50:31 Citovat
Host
koupil jsem omegu r.v.1997,2,5 V6 s digi klima. Bohužel při zpáteční cestě jsem zjistil, že vůbec netopí. Přečetl jsem tady spoustu článku, ale že bych byl z toho chytrej se říct nedá. Prosím jak na to jít nějak systematicky,dá se to taky diagnostikovat?V knížce jak na to je "chytrá rada": dejte to do servisu.
JardaB
Wednesday 08 February 2006 - 20:55:44 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Prvni vec, jestli jde do topeni tepla voda. Za motorem je ventil rizeny podtlakem, muze byt blba hadice nebo elektroventil atp. Ale bez podtlaku topi, tak spis ne. Takze osahat hadice. Pak zbyva ucpany radiator nebo blbe nastavovane klapky pro vzduch - to jsem ale jeste nerozebiral. Zkousel jsi i nastaveni teploty na HI ? Tam by to melo topeni otevrit naplno za vsech okolnosti, jinak muze byt blbe treba teplotni cidlo atp.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
pzeleznik
Wednesday 08 February 2006 - 21:26:37 Citovat
Host
ZKOUŠEL JSEM S OVLÁDÁNÍM SNAD VŠECHNO I ZAPNOUT ECO,CO JSEM DOSÁHL AKORÁT MÍRNĚ VLAŽNÝ VZDUCH.
JardaB
Wednesday 08 February 2006 - 21:33:25 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak asi vyndat stredovy panel (je tu nekde navod - bacha na sroub nad radiem) a zkoumat, kde to teplo vazne Muze byt sekla nejaka klapka, nebo ucpany radiator...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
ramboxb7
Thursday 09 February 2006 - 04:16:00 Citovat
Host
Koukni kámo já koupil 2,0 16 V a taky mi to netopilo..vůbec jen vlažný vzduch klapka i ventil je blbost ventil tam není a klapka se nezasekne..máš ucpaný radiátor topení je to hnus stojí novej kol 3000 kč jak kde,..no a ten musíš vyměnit ted mi to topí jako prase.,..fakt jedinej problém je že musíš vykuchat skoro celou palubku pokud nemáš dílnu tak to svěř servisu nebo se z toho zblázníš..fakt..ale já už si užívám teplíčka...čus Pepa
JardaB
Thursday 09 February 2006 - 07:51:37 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ta demontaz by nemela u Omegy byt tak tragicka, nekde jsem videl obrazky. Radiator je pod stredovym panelem a jde zrejme nejak vytahnout bokem. I kdyz ted na to znovu koukam.... Tady je to Odkaz

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
vrgada
Thursday 09 February 2006 - 13:40:20 Citovat
Host
jeste zkus reset klapek, to je myslim v navodu popsano, podrzet horni a dolni tlacitko soucasne par desitek vterin, neco tam zarachoti a treba si to da rici
Anonymní
Thursday 09 February 2006 - 18:07:28 Citovat
Host
JardaB napsal ...
Ta demontaz by nemela u Omegy byt tak tragicka, nekde jsem videl obrazky. Radiator je pod stredovym panelem a jde zrejme nejak vytahnout bokem. I kdyz ted na to znovu koukam.... Tady je to Odkaz

bokem to vytáhnout nejde...vyzkoušeno--- _legion
pzeleznik
Friday 10 February 2006 - 15:55:29 Citovat
Host
Chlapi to fakt není jiná možnost? nejde to vyčistit nějakým proplachem? Mohl by mi někdo ve zkratce napsat co všechno musí ven, abych se na to popřípadě připravil? prosím
vrgada
Friday 10 February 2006 - 19:19:48 Citovat
Host
ten odkaz je dobrej, ten borec rozdelal na te sve omeze snad uplne vsechno a vsech¨no to foti, ale neajk mi to bere iluze o me krasce, kdyz ty opotrebovany vyhrezly streva vidim:-(

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2069 sec,0.1683 z toho dotazů.