• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Roztřesená jízda
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Duffy
Tuesday 05 April 2005 - 13:39:53
Host
Pr»ka: No, jeątě neni vąechno v poho (jeątě neni kocour v troubě )... Ale doufám, ľe dnes navečír uľ bude Duffy brázdit silnice bez ttttřřřřeeesssoootttuuu

QPC: Uľ je mám objednaný, dokonce je mají na skladě v pneuservisu asi 0,5km od baráku. Uľ tam mám rezervačku a teď uľ se jen modliiim.

BOS: Jinak neboj, myslim, ľe u Procházky je vąechno v poho (aľ na tu frontu, co musíą čekat). Zkus i troąku ukecávat cenu (myslim gum) a můľeą se i odkázat klíďo na mě
benji
Tuesday 05 April 2005 - 13:52:32
Host
2 Caklik: Vnitřní průměr se řídí typem auta (Opel tedy 56,6 nebo 65,1mm), vnějąí je daný typem Al-disku. Musíą se zeptat tam, kde prodávají značku disku, který máą. Ne vąichni prodejci prodávají vąechny značky (myąleno Ronal, Borbet, AEZ, ....).
Je logické, ľe jako musí být bez vůlí spojení vnitřní průměr krouľku x náboj nápravy, stejně bezvůlové musí být i spojení vnějąí průměr krouľku x otvor v disku. Opět se pohybujeme v toleranci +-0,1mm, jinými slovy krouľek musí jít do disku velmi ztuha, aľ by se chtělo říct - skoro narazit do disku.
Kocour
Tuesday 05 April 2005 - 14:54:53
Host
Duffy: no uvidíme kdo bude v troubě ale kaľdopádně drľím palce a» to jsou jen ty krouľky...u mě to byl bohuľel bouchnutej disk
Duffy
Wednesday 06 April 2005 - 07:41:47
Host
Tak musim říct, ľe opravdu 0,5mm dělá svý. Koupil jsem včera krouľky 56,6mm a vopravdu to sedí.... jede... netřese... Jupíííí. Pro sichr zajedu pčíątí tejden na převáľení, ale jsem fakt happy. Tak, teď se můľe posrat něco jinýho &|
Dík vám vąem za zklidnění a rady
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2697 sec,0.2246 z toho dotazů.