• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Roztřesená jízda
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Duffy
Monday 04 April 2005 - 09:01:12
Host
Zdar pánové...
Tak jsem o víkendu vyměnil zimní plechy (14") za Alu AEZ (15") s Continentalama (jetýma) 195/65. Při nasazení kol jsem byl při první jízdě fakt zklamanej a zděąenej. Při cca 50km/h jsem začal cítit jakoby se auto začíná lehce třást a jakmile jedu nad 90km/h, tak uľ je to jak roztřesená koza. Nemohl jsem v sobotu ani spát, protoľe pořád myslím na to nejhorąí... Koupil jsem je od maníka na inzerát a vařený se zdá nejsou (ale jestli bouraný, to nevim ). Předpokládám, ľe kuláky to nebudou a geometrie taky ne (páč to by dělalo i s plechama ne?). No, dneska jedu znova na vyváľení a pak se uvidí... Nemáte někdo takovýhle blbý zkuąenosti? Díky
Lib
Monday 04 April 2005 - 09:48:59
Host
tata mel neco podobnyho na vectre, dycky to nekdy vibrovalo, pevne doufam ze je to jen vyvazeni, tam staci malo. Pak jeste pozor na rez v dosedacich plochach, muze zpusobovat vychyleni
K_P
Monday 04 April 2005 - 09:49:31
Host
Prověř technický stav pneu a disků a dále jesli tam máą u toho vůbec středící krouľky. Některý lidi mají ve zvyku prodat disky jen tak bez ničeho.
Caklik
Monday 04 April 2005 - 09:56:09
Host
Tak podobnou zkusenost mam taky, akorat mi to zacina pri 100 Km/h. Je to urcite spatne vyvazeny, nekdy se to nepovede na poprve. Dalsi vec co muze delat problemy je dira v Al kolu, kdyz je vetsi nez na naboji kola, tak kolo je mozne ze kolo neni uplne vycentrovane, ale pri citlivem stejnomernem dotazeni sroubu by nemel byt problem. Na predchozim aute jsem vymezovaci krouzky taky memel a nic se nedelo. Taky se teprve chystam na opetovne prevazeni.
Duffy
Monday 04 April 2005 - 10:37:56
Host
No, budu se modlit, ľe to bude tim vyváľením Jináč rez by tam být neměla, páč jsem to pořádně-důkladně čistil a odmaą»oval (stříkal jsem třmeny a bubny na červeň). No, kaľdopádně dík za podporu. Hlavní rezult se dozvim snad odpoledne...
Praetor
Monday 04 April 2005 - 12:01:43
Host
Duffy: tos po zime vytah alu kola a nandal? ja bych to taky videl na to vyvazeni. Loni sem kupoval novy alu, takze se to vyvazovalo. a letos sem je nechal prevyvazit a rekl bych ze jediny zavazi nezustalo na svym miste ... sem koukal na vzorek a byl plnej malejch kaminku, treba kdyz je vyndam, tak to bude potreba prevazit znova
Duffy
Monday 04 April 2005 - 13:19:42
Host
Praetor napsal ...
Duffy: tos po zime vytah alu kola a nandal? ja bych to taky videl na to vyvazeni. Loni sem kupoval novy alu, takze se to vyvazovalo. a letos sem je nechal prevyvazit a rekl bych ze jediny zavazi nezustalo na svym miste ... sem koukal na vzorek a byl plnej malejch kaminku, treba kdyz je vyndam, tak to bude potreba prevazit znova



Kupoval jsem ty Alu v zimě - byl jsem je přezout někdy před měsícem a půl. Při tom přezutí mi to vyváľili (cca 1,5měsíce zpátky)- takľe buď blbě nebo je problém jinde
bos
Monday 04 April 2005 - 14:06:17
Uživatel #314
Registrován: Saturday 12 March 2005 - 22:25:37
Příspěvků: 138
Duffy, ty kola máľ od Procházky a u něj ti to máą i vyvaľovaný?Jestli , jo jsem troąlu vyděąenej , mam si tam ject pro téměř funglovky , tak dej brzo vědět , jestli to bylo tim váľením


čus oplus bos
Opel Sintra 3.0 - LPG
Email
Kocour
Monday 04 April 2005 - 15:06:05
Host
Duffy, nechci tě straąit ale podle těch rychlostí v kterých se ti to děje, tak to vypadá spíą na ty kola bu´t byly bouchnutý a nebo ti nesedí střed tzn. chybí středící krouľek...ostatně kdyľ ti to budou vyvaľovat, takse mrkni aľ to roztočí jestli disky moc nevybrují do stran a pak budeą vědět na čem jsi! pokud ti to totiľ nevybruje s plecháčema, tak jsou v problému ty kola... _rendek
K_P
Monday 04 April 2005 - 18:41:09
Host
2 Caklik
Záleľí jaké si tam měl disky. Dělají se taky přesně vrtané kde nepotřebujeą ľádné krouľky a pouľívají se origo matky nebo ąrouby.
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2999 sec,0.2481 z toho dotazů.