• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VeBe - ABS
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Yper
Sunday 06 March 2005 - 17:16:14
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jo.. a díky NIOvi, Rutusovi a ms za otevřenou podporu a presentaci shodného názoru.
Uľ jsem si začínal připadat jako magor, kterej se stále rozbíhá a naráľí hlavou do zdi!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Sunday 06 March 2005 - 17:16:43
Host
jj to měj - a» si kaľdej jezdí jak chce, já jsem měl poslední bouračku v roce 1983 s Trabantem a jezdím denně.
Yper
Sunday 06 March 2005 - 17:23:57
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Já s Fáčkem někdy okolo roku 94, kdy do mne narazil zezadu Meďák - takľe vím, ľe stačí být v nesprávnou chvíli na nesprávném místě a je uvařeno.
Vlastně prdlajs-2002 těsně před Vánocemi do mne vrazil Renault napřechodu a taky zezadu-má ąkoda za 1500-zadní nárazník (citroen BX), on ąkoda 40K-celý předek, kus motoru s chladičem a haupna - zajel mi totiľ pod kouli.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Sunday 06 March 2005 - 17:24:57
Host
2Yper: Je to vąechno o tom, ľe komunikace na netu je podstatně sloľitějąí neľ verbální, muj příspěvek do týhle debaty byl taky na nic, a proto jsem přestal.
riwal
Sunday 06 March 2005 - 17:30:34
Host
Poď jezdit do Prahy paąáku a bez bouračky, to musíą myslet za ty ko**** furt.
Yper
Sunday 06 March 2005 - 18:16:46
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Náhodou, v Práglu jezdím celkem rád, protoľe způsob jízdy je tam sviľnějąí a mnohdy obezřetnějąí, neľ kdekoliv jinde. V řadě případů jsou i řidiči ohleduplnějąí - dají si přednost a pustí, neľ v malých městech! Nesmíą tam ale narazit na tatíka v klobouku nebo čepicí na hlavě. Jezdím tam dost a i celkem rád.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Praetor
Sunday 06 March 2005 - 18:31:53
Host
jojo, je tu jizda sviznejsi ... teda, jezdim hlavne v noci a to opravdu je svizna (dokud nekde nestojej chlupaty a nedelaj kontroly - nektery trasy mam najezdeny ze paradne stiham secky semafory a tihle ftipalci mi to s oblibou narusujou ) kdyz sem si delal papiry, tak sem shanel autoskolu pres firmu pro kterou sem delal stranky (autoserv./pneu) ... majitelka mi dala jedinou radu: kdo je rychlejsi v praze, ma vetsi sanci na preziti bez ujmy ... a toho se drzim )
Lib
Sunday 06 March 2005 - 19:23:35
Host
olmik stoji casto za backoru, lidi se budto sunou jak sneci (nejhur v krizovatkach, nez se rozjedou, pak si uprostred krizovatky pribrzdi neznamo proc ...) nebo jedou jak hovada pritom je tam jasna "zelena" vlna. A nejhorsi jsou tramvajaci, nemaj brzdy, kdo kdy pojede do OL, tak bacha! Pokud se tramvajakovi z jakyhokoliv duvodu pripletete do cesty, tak zastavi o vas, ikdyz by to mohl ubrzdit. Pouze pusti zvonek a pak vas sejme. Uz sem takovych situaci videl tuny (mame vyhled na vypecenou krizovatku). Taktez bus vyjizdejici ze zastavky se s vama nebude moc parat, proste vjede do protismeru a sere na ostatni ... fakt ... takze jsem se uspesne odnaucil byt ohleduplny k autobusum
[ Upraveno Ne bře 06 2005, 07:28 ]
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2121 sec,0.1584 z toho dotazů.