• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Termostat
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymous
Wednesday 02 February 2005 - 14:00:25
Host
jeątě pro úplnost, motor X20DTH
tomash
Yper
Wednesday 02 February 2005 - 14:16:15
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Klubo, nerozumím dotazu. Ríkáą longlife za 111 kč, tak sis odpověděl.
Velmi dobrý je ten, co mám připravený já- je to "Paraflu" koncentrát. Obyčejně v cenových relacích okolo a přes 100 kč jsou s hodnotou -40 C. Tenhle Paraflu je koncentrát s hodnotou > -60 C, ale je v trochu jiné cenové relaci - červený asi 240,-Kč a modrý 220,-kč. Pokud koupíą 2l.Paraflu a smícháą se 4mi l. destilky, tak máą směs 1:2, t.j. na -30 C.
Kdyľ koupíą antifrééz -40, a dáą 3l na 3l. (1:1) tak máą směs na cca -20 C. Stovku uąetříą, ale za jakou cenu. Abys měl směs alespoň na -30, tak tu zhruba uąetřenou stovku musíą stejně investovat.
No, já se tak trochu bojím lidem radit, co konkrétního (výrobce a název) tam mají dát. Na 100vce motorů to neudělá nic a u jednoho se vys**e těsnění pod hlavou nebo jakoby rupne chladič a já mám po kreditu "chemicalmana" (napsal Rutus)!
Jinak ten Paraflu je origo náplň do vąech italských aut - fiat, lancia, alfa. Určité věci získávám protisluľbou - jako tohle. Jo a proto jsem si vybral modrý a né červený, protoľe přeci jen jistota je jistota.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Yper
Wednesday 02 February 2005 - 14:37:05
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2Tomash: O.K. díky, pokud bys mohl udělat foto a poslat mi ho, budu rád.
Skylord měnil na svém DTL a říká, ľe ąel jen vnitřek. To je právě ten bordel-u mého DTL je v jednom katalogu jen vnitřek a celý je jen u DTH a v druhém katalogu je u mne jiľ také jen celý jako u DTH. Proto by bylo dobré ho vidět. Kdyľ tam mi to poąli na mou adresu v mém profilu. Díky.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Wednesday 02 February 2005 - 15:13:03
Host
2yper: trochu mi tam vypadlo ľe ten antifreeze longlife je originál v Opel flaące prodávanej v oplu za 111 kč litr. Zajímá mě jestli to je dobrý nebo ąpatný a hlavně kolik ho mam koupit kdyľ chci udělat komplet výměnu.
ronin44
Wednesday 02 February 2005 - 16:31:20
Host
Cistenie s cilitom: to sa mi nejako nezda... Predsa chladiace kanaliky na motore su uzucke, nemoze sa stat, ze sa upchaju uvolnenymi ciastockami kamena? Mate s tym niekto skusenosti?
SCULLY
Wednesday 02 February 2005 - 17:12:10
Host
2KLUBO: Komplet náplň chladící soustavy Astra g 2.0Dti je 7,2 litru. Tak si spočítej poměr ku destilce a máą výsledek. Já to mýchám 1:1 a je to na -40 stupňů. Odkaz
NIO
Wednesday 02 February 2005 - 19:09:00
Host
ronin44195.20.162.49 napsal ...
Cistenie s cilitom: to sa mi nejako nezda... Predsa chladiace kanaliky na motore su uzucke, nemoze sa stat, ze sa upchaju uvolnenymi ciastockami kamena? Mate s tym niekto skusenosti?


ja s tim zkusenostmam a dobrou.
ronin44
Thursday 03 February 2005 - 00:02:12
Host
2NIO:

a ako to robis? Alebo je to vyrobne tajomstvo?
Na jar chcem menit vsetky naplne, tak nejaky typ sa hodi...
Hanek
Thursday 03 February 2005 - 07:03:12
Host
Tak jsem včera koupil v Praze u Zralýho koupil vloľku do termostatu QH za 286 peněz.Je to univerzál do několika motorů a prý do té mojí X16XEL pasuje.Byli vtom i tři velikosti gumových o-krouľkú,jako ľe těsnění.Aľ doma jsem poměřoval velikosti toho těsnění přiloľením k motoru a myslím,ľe tam pasovat nebude.Tak budu muset koupit origo těsnění.Co mylíte,jakou bude mít ľivotnost tento termostat?(a kdyby malou,stál málo).Také budu dávat novou nemrzku.Musím potom nějak odvzduąňovat?Asi jenom jak popisoval výąe YPER
Tomash
Thursday 03 February 2005 - 07:24:54
Host
k výměně kapaliny - u x20dtl je psáno 7,2 l, doporučuju nenamíchat si hned 7,2l koncentrátu, protoľe já jsem tam dostal max 6l. Vypouątěl jsem podle návodu, ale dostal jsem z toho 5l + nějaký ztráty, tak 1 litr.
Moľná je to taky tím, ľe moje auto má přihřívač a nějaká kapalina tam prostě zústala. Jinak já jsem dával červený Sheron Maxi D, výměnná lhůta 5 let.
Teď starej termostat zkoumám a udělám nějaký foto. Zájemci o foto piąte na Email (Yper uľ nemusí, ten uľ si řek
A jeątě jedna věc - termostat jde rozebrat a to celkem snadno. Proč nás nutěj kupovat to hrdlo nechápu....
A daląí věc - jestli to budete někdo měnit, zkuste, jestli je novej termostat v tom odlitku úplně těsnej - kdyľ fouknete do příruby jestli prochází termostatem vzduch. Ten, co jsem vyndal, je průchozí, ale nevím, jestli to tak být má nebo ne?
zatím
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1925 sec,0.1421 z toho dotazů.