• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Termostat
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Hanek
Monday 31 January 2005 - 06:46:51
Host
Ahoj,poradte mi prosím,jestli mám vyměnit termostat u AstryG X16XEL.Topí to normal,ale zdá se mi,ľe ručička leze dlouho nahoru.Třeba kdyľ jedu do práce,tak 10km(venku -4°C),ručička se ani nehne.80°C to dosáhne tak po 20-30km.Jo a kdyľ bych to měnil musím asi vypustit vodu,co?Mám vytáhnout spodní hadici z chladiče?Vyteče z toho vąe?A
Hanek
Monday 31 January 2005 - 08:49:25
Host
Tak jsem zjią»oval cenu termostatu u Opel Zraly,original s přírubou 1700kč,neoriginal s přírubou 1200kč,jen samostatná vloľka-termostat neoriginal kolem 200kč.Vzal bych ten za 200kč,ale zdá se mi to nějak laciný.Vydrľí?Dostanu ho tam,nebo potřebuji ten stou přírubou?
klubo
Monday 31 January 2005 - 08:59:58
Host
jo to by mě taky zajímalo jestli se tam dá dostat samotnej termostat abych nemusel kupovat celý to udělátko (uplně zbytečně)
Yper
Monday 31 January 2005 - 10:11:29
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No, s těmi termostaty se jednak protrhl pytel a jednak je to s nimi nějaké vachrlaté. Já jsem si termostat objednal celý (VéBé2,0Di) ale zatím nedorazil.
Kaľdopádně teď v sobotu jsem se díval v různých firmách do katalogů - na mé auto(motor) a rok výroby mi jeden elektronický program nabízel jen vnitřek, ale druhý program u jiného dodavatele mi nabízel celý. Je to tím, ľe mám r.v. 97, ale modelovou řadu 98! Jak se lámal rok a modely, tak mi tam má údajně jít jen ten celý díl (som z toho teraz volaaký zmetěný). Kaľdopádně jedna rada pro začátek - důkladně si prohlédněte váą termostat. Pokud by se vám jevil jako ľe je dělený, t.zn., ľe jeden silný vývod je na tělese termostatu jakoby zvláą», tak pravděpodobně vám bude stačit jen vnitřek. V sobotu jsem to viděl na tuąím 2,5l V6 Omega - je tam ale humus přístup! Musí plno věcí dolů. Pokud je to jednolitý výrobek (ten termostat), tak se bude muset kupovat asi celý.
Pokud máte čas tak jeątě předtím, neľ ho koupíte, jej demontujte a prohlédněte si ho - moľná se to vyplatí a uąetříte.
Daląí poznání - pro vąechny, kterým se zdá, ľe motor nemá správnou teplotu - podle katalogů je otevírací teplota termostatu 92 C!!!!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymous
Monday 31 January 2005 - 11:08:03
Host
..u kadetta jsem měnil jen ten vnitřek, myslím ľe není zapotřebí měnit celý kus pokud není zkorodovaný, jen těsnění bych vyměnil
ronin44
Monday 31 January 2005 - 11:32:26
Host
Hanek:
U mna je to to iste, cesta do prace cca 13km (obvikle bez nejakych zapch), a termostat mi otvara prakticky az pri parkovani... G/1.4,16V/`98
Hanek
Monday 31 January 2005 - 11:58:33
Host
Tak ted jsem mluvil z jiným prodejcem dílu opel a ten mi řekl,ľe se ta samostatná vloľka termostatu(co mě nabízeli jinde za 200kč) nedělá.Co si o tom mám myslet?Prosím jak tedy co nejjednoduąeji vypustit tu vodu?
Yper
Monday 31 January 2005 - 12:59:26
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Samostatné vloľky termostatu se dělají - tenhle prodejce kecá a chce asi za kaľdou cenu vydělat. Jestli ovąem jste nemluvili o konkrétním motoru, autě a typu - jak jsem řekl, u některých termostatů su musí termostat vyměnit celý-kus za kus!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Pavel
Monday 31 January 2005 - 14:44:27
Host
Hanek:
Taky se mi pohne rucicka az tak po 10 - 15 km a taky se mi to zdalo dlouho, ale koho jsem se ptal, tak mi rikal, ze je to normalni
Anonymous
Monday 31 January 2005 - 16:04:43
Host
mě se hne tak po 5ti km
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2189 sec,0.1726 z toho dotazů.