• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega "C" r.v. 2000
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
x3
Saturday 07 January 2006 - 14:06:09 Citovat
Host
tim; "rozdily v udrzbe obou motoru podle mne nejsou zase tak zasadni" myslim finance... ze se do toho leje jinak voleje a palivovy filtry apod - je mi jasny
X3
Saturday 07 January 2006 - 14:07:57 Citovat
Host
JOB: To vim, to nakonec budu muset... ale nemam zkusenosti, tak vizvidam kde to jde...
Rob 2
Saturday 07 January 2006 - 14:13:13 Citovat
Host
Sám (jako vlastník) bych měl propagovat TD, ale neudělám to. Dnes bych (už jsem to psal) do něj nešel. Minimálně 2.5 benzín. Sice má rozv. řemen (TD řetěz), který budeš určitě pro klid duše měnit za nemalý peníz, ale potom máš pokoj. Jo, a má dva "laufy".
x3
Saturday 07 January 2006 - 14:39:11 Citovat
Host
Hmmm... tak ze ma TD rozvodovej retez jsem nevedel, myslel jsem ze to maj jen Mergly... a to maji vsechny TD v Omaze? Jinak vymnenu rozvodu bych samozrejme provedl, pokud by to v servisce nemelo duveryhodnej zaznam ze je rozvod po vymnene a jeste "mladej"... ale prave jsem mel za to, ze bych ho menil i u dyzlu... retez se muze natahnout ne? Ale muze teda i PRASKNOUT ???
JOB
Saturday 07 January 2006 - 14:43:31 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Viděl jsem prasklej řetěz ale byl to mercedes motor byl na odpis

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rob 2
Saturday 07 January 2006 - 15:07:57 Citovat
Host
Jak psal JOB, i řetěz se může přetrhnout, ale je to mnohem méně časté. Že se vytáhne, je jasné, ale vytažení je markantní pouze z počátku, dále je již minimální. Někteří výrobci používali autom. dopínání tlakem oleje (Sierra DOHC), někteří mechanické (LADA ), jiní na to ....... a funguje to také. Je pravda, že ten řetízek je u Omegy TD jak z mopedu _s103 , ale neslyšel jsem na něj zatím nějaké stesky. Stát se ale může všechno, že &| PS: Nevím to jistě, ale řetěz u Omegy byl pouze u 2.5 TD od BMW.
Rob 2
Saturday 07 January 2006 - 15:10:06 Citovat
Host
U Omegy jde řetěz pochopitelně také dopnout (na čerpadle), ale opatrně! Pokud se přepne, potom si zaděláváš na problém!!
Tlumex
Saturday 07 January 2006 - 15:47:04 Citovat
Host
X3 : ja mam ted jen dvoulit s plynem, ale dalsi auto asi bude 2,5 V6 a nebo se mi moc libi ten 2,2 Dti , videl sem ho u nas ve spicnove vybave za 230 tisic!
Ten V6 ma znamy se sekvenci a maximalne si chrochta! Spotrebu ma po meste 16 a mimo mesto 10 takze to samy jak mam ja, akorat ze mu to o dooooooooooost lip jede!
Preji stastnou volbu ja sem v tom mel podobny hokej akorat ze sem mel jen 100 tisic takze mas o dost lepsi moznosti
Vodník
Saturday 07 January 2006 - 16:57:38 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
X3: Laguny měly špatnou převodovku i mechanickou. Jinak ale úplně chápu tvoje muka výběru a rozhodování. Zkus si rozhodovací tabulku: ke každému typu auta si udělej dva sloupce: plusy, mínusy. Auto, které bude mít nejdelší sloupec plusů, nebo nejkratší sloupec mínusů, vyhrává. Já si kromě toho obešel autobazary (v Praze jsou jich mraky, měl jsem to lehčí) a pod záminkou nákupu jsem se ve třech různých Omegách svezl (TD, jedna doulitr benzín a jedna 2,5 benzín). A v čem mi bylo nejlíp, to jsem si pak koupil (TD, jak už jsem psal). A nechci tě nijak ovlivňovat, to bych si nevzal na svědomí, ale TD JSOU NÉÉÉJLÉÉÉPČÍÍÍÍ! ... i když ten benzínovej třílitr by taky... nebo že bych raději příště ten 2,2 TDI...??
X3
Saturday 07 January 2006 - 20:33:45 Citovat
Host
Tak trosku jsem cmuchal na internetu a vypada to ze 2.5TDI Common Rail ma... podle tohoto clanku

ale je to 2.5 DTI, 24V az tak z roku 2002...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2253 sec,0.1800 z toho dotazů.