• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
MLŽENÍ OKEN U OMEGY B
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mates
Thursday 19 January 2006 - 11:10:38 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Když v předu fouká teplý, tak vzadu taky teplý...když vpředu studený, tak vzadu taky studený...prostě mě to topí jak má a docela rychle. Nic neporadím, jen tak se chlubím. _rendek

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Nomike
Thursday 19 January 2006 - 15:43:15 Citovat
Host
Tak to mě šel ledový vzduch, ikdyž ve předu byla nastavena sahara. Jinak mám dvouzón digital. Taky jsem zkoušel "sinchronizovat" serva klimy a prd to pomohlo - ale ze zvyku to dělám při každém odpojení baterie.
RBr
Thursday 19 January 2006 - 16:17:48 Citovat
Host
To Nomike - cos to psal, že jsi čekal, až se ohřeje proudící vzduch.....? To je naějaký divný.
Mě odjakživa vzduch neproudí (klíma čeká) než se motor ohřeje na jakous-takous teplotu. Pak teprve spustí foukání podle nastavených parametrů - tedy již teplého vzduchu. Je to celkem užitečné...
Klímu mám jako ty, digi s nezávislou regulací vpravo a vlevo.


<span class='smalltext'>[ 442_str_panel_1.jpg ]</span>
Gullwing
Thursday 19 January 2006 - 21:09:53 Citovat
Host
Trošku bokem ale když už se tu mluví o klimče. Když mám v zimě zapnuté AUTO (bez ECO) klimča je asi v pohotovosti a čeká co kdyby se oteplilo. Je při tom na klimče něco spuštěné nebo je to jako když mám zmáčklé ECO a klimču vyřadím. Tedy mám jezdit v zimě na ECO nebo nemusím? Ptám se proto, že využívám automatické zavírání vnitřního okruhu a to se zapnutým ECO nejde.
JardaB
Thursday 19 January 2006 - 22:23:52 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Jake automaticke zavirani vnitrniho okruhu - o nejake takove funkci jsem doted nemel tuseni... ???

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Vranoch
Thursday 19 January 2006 - 22:54:17 Citovat
Host
topeni vzadu: bude to mozna tim, ze ve stredovym tunelu zhruba na urovni radici paky jsou spojeny (do sebe zasunuty) hadice vedouci vzduch z klimy/topeni. Pokud jsou rozpojeny, muze to delat toto. Me to delalo po montazi zamykani radici paky. V lete kolem radici paky desna zima a vzadu horko. Stacilo sundat tunel a spojit hadice.
Vranoch
Thursday 19 January 2006 - 22:58:46 Citovat
Host
ECO a autocirkulace: U OC (klimatronik) se v rezimu AUTO (bez ECO) kompresor klimatizace vypina pokud je venku min nez tusim 4 stupne (alespon tak to pisou v navodu). U teze klimatizace, kdyz se dvakrat rychle za sebou zmackne tlacitko vnitrni cirkulace ( sipkovany kolecku a Ackem uprostred), tak se to prepne na automaticke ovladani klapky vnitrni cirkulace. Teoreticky by to melo zavrit pri vyskytu koure.
Vranoch
Thursday 19 January 2006 - 23:05:11 Citovat
Host
termostat: To me taky trapi. Muzete mi nekdo pls. popsat kde ho presne najdu, abych nemusel rozebrat pulku motoru? dik. Honza
JOB
Thursday 19 January 2006 - 23:18:21 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Vranoch napsal ...
termostat: To me taky trapi. Muzete mi nekdo pls. popsat kde ho presne najdu, abych nemusel rozebrat pulku motoru? dik. Honza

Co máš za motor?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Nomike
Friday 20 January 2006 - 10:49:35 Citovat
Host
RBr napsal ...
To Nomike - cos to psal, že jsi čekal, až se ohřeje proudící vzduch.....? To je naějaký divný.
Mě odjakživa vzduch neproudí (klíma čeká) než se motor ohřeje na jakous-takous teplotu. Pak teprve spustí foukání podle nastavených parametrů - tedy již teplého vzduchu. Je to celkem užitečné...
Klímu mám jako ty, digi s nezávislou regulací vpravo a vlevo.


<span class='smalltext'>[ 442_str_panel_1.jpg ]</span>

Tak tu klimu máme skutečně podobnou, akorát mě ten panel ještě drží ... Promiň,nerozumněl jsi mi. Celou dobu se tady bavíme o studeném vzduchu na zadní sedadla. Tak nějak chápu, že motor se musí nejdřív zahřát, aby se jeden dočkal nějakého tepla i z topení. Nezávislé ho bohužel nemám. Tak ještě jednou: ze všech předních průduchů mi jde žár a na zadních sedadlech lítá jinovatka. A teď babo raď !

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2025 sec,0.1573 z toho dotazů.