• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
MLŽENÍ OKEN U OMEGY B
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kura
Tuesday 10 January 2006 - 21:08:01 Citovat
Host
Skusim a dam vediet, zatial dik za rady.
Kura
Wednesday 11 January 2006 - 14:19:23 Citovat
Host
Tak som skusal vase rady a zistil som, ze pri vonkajsom obehu mi ventilator fuka viac. Je to tak spravne? Ako sa da dostat k tej klapke? Co musim odmontovat? Dik
m.a.x.i.m.u.s
Wednesday 11 January 2006 - 21:01:39 Citovat
Host
Tak mi to dělá taky u C, ale jen občas...
Připadá mi jako by zapomněla chladit, protože jakmile snížím na pár vteřin klimu (při prvním náznaku zamlžení) na LO dokud nezačne chladit a pak zpět na normální teplotu tak už dobrý...
Marek.drak
Tuesday 17 January 2006 - 17:20:23 Citovat
Host
Když mam zapnutou vnitřní cirkulaci a přepnu na ofuk oknen tak se vnitřní cirkulace sama vypne.
Omega B

S mlžením ted v zimě ani problém nemam , Ale v létě když jedu s puštěnou klimoškou a potom jí vypnu tak se to docela dost zamlží.
HONZA
Tuesday 17 January 2006 - 21:13:58 Citovat
Host
Ahoj chlapi,
asi trochu odbočím, ale taky to váže na topení. Na Omeze B mi to fouká ze zadních výdechů mezi předními sedačkami studené a cítím jakoby zimu kolem tunelu.
Nemůže to být taky nějaká klapka v topení? Kolem fofr klacku není prdlá guma a ani jiná díra do tunelu není.
Tak nevím...
Nomike
Wednesday 18 January 2006 - 20:51:39 Citovat
Host
tak vidím chalpi, že jste popsali 3 strany a ani jeden jste nezmínili velmi častou příčinu mlžení právě u OmBe. Opakovaně jsem viděl, že majitelé úplně ignorují čištění odtoku vody z kapsy jak je pilový filtr. Většinou se to ucpe listím a blatem. Vzpomínám si, jak si jeden extrém stěžoval na mlžení a pak po odšpuntování to bylo jako spláchnutí na záchodě. Vyteklo několik litrů a už se mu to nemlžilo.
Ale jestli máte pochyby o fci recilkulační klapky, vyhoďte si kastlík spolujezdce a tam ji budete mít jak na dlani.
Odpověď na předchozí dotaz by mě taky zajímala ...
Tlumex
Wednesday 18 January 2006 - 20:58:12 Citovat
Host
me taky pac mi to dela taky
Nomike
Wednesday 18 January 2006 - 23:46:00 Citovat
Host
Tuhle jsem utěšoval zmrzlou přítelkyni, že jen co ten vzduch vytopí ten studený plechový tunel, tak žačne foukat teplý. Po 100 km mě ten rampouch začal mlátit do hlavy, že už ty průduchy zavře, pač ten průvan už dál odmítá trpět .... škoda, pokus nevyšel (ikdyž jsem věděl, že ten tunel byl plechový akorát ve škodovce, tady je plast)
JardaB
Thursday 19 January 2006 - 07:53:23 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Me to zas vzadu fouka maximalne teply vzdych, bez zavislosti na nastaveni klimy vepredu - asi je to tak OK, zavrit se to da vzdycky. Jestli tam neni nejaka klapka, ktera prepina plne topeni/plne chlazeni podle venkovni teploty (zima/leto) a neni nejak sekla... Podle me to jinak nereguluje.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Gullwing
Thursday 19 January 2006 - 09:17:58 Citovat
Host
Tak Tak. vzadu si foukání žije vlastním životem. Tedy buď plné topení nebo plné chlazení. Tak je to spravne tak to ma byť . Je to vlastně taková třetí zóna a kdyby se to dalo vzadu zavírat vzlášť pro pravou a levou stranu tak by to byla čtyřzónová klimatizace ale to už by byla móc velká frajeřina

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1591 sec,0.1142 z toho dotazů.