• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zahrati motoru, termostat , výměna , funkce , hodnoty .....
Přejít na stranu  1 2 3 ... 16 [17] 18 19 20
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Václave
Monday 20 February 2006 - 16:40:10 Citovat
Host
..děkuji, topit topí dobře, rozdíl o který může neměřit dobře asi jen těžko zjistím, nezbývá než vymontovat termostat a zkusit ho, no a jestli je schovaný stejně dobře jako v 1,6 motoru za rozvody (nedíval jsem se, ale Opel prodává stejný typ pro1,6 a 1,4) tak potěš..to už by se oplatilo ho vyměnit, nebo je možné ještě to čidlo vadné?? sám do toho nepudu..čistě hypoteticky kdybych se na to teď přes léto vyprd, stane se moc ??
Václav GT
Monday 20 February 2006 - 18:14:48 Citovat
Host
No, jestli to topí dobře, v dlouhých klesáních se motor nepodchlazuje, jen ten teploměr ukazuje trošku méně, tak to bych se na to vyp*d. změřit se to dá snadno - pokud máš tedy na to přístroj - odkud jseš?
Pilsen
Monday 20 February 2006 - 18:20:48 Citovat
Host
kousek od prazdroje
Václave
Monday 20 February 2006 - 18:26:08 Citovat
Host
..děkuji ještě jednou za tvé příspěvky, na astra-g.cz někdo popisoval oficiální postoj autorizáku na problematiku zimního ježdění, no oči mi šli kolem _s103 tak to zatím nechám být, díky moc..jinak z Plzeňským autor. servisem jsem zatím spokojen, ale s takovou malou odchylkou jsem tam nechtěl strašit..
Vavra
Thursday 23 February 2006 - 14:59:44 Citovat
Host
nevim jestli jsem čet blbě, ale jak to vypadá u motoru Y17DT- (ISUZU) V servisu mi řekli, že pro tento motor mají jen vložku termostatu za cca 500,- a ne celej domeček s kolenem za cca 1200-1900 jak jsem tady někde četl. astru mám asi tejden tak o tom vim zatim kulový. Všechny příznaky vadného termostatu vlastním. Horní hadice do chladiče je teplá hned a ručička teploty mi nejde nahoru dřív jak po 20 km.
Václav GT
Thursday 23 February 2006 - 15:25:02 Citovat
Host
2 Vavra: u tvého motoru se mění jen vložka termostatu a ne celý domeček. Prohlédnout si to můžeš např. na Odkaz
muf
Monday 27 February 2006 - 19:54:32 Citovat
Host
Astra G 1.7 DTI motor ISUZU jak mam zaple topeni tak mi neukazu rucicka teplotu a jak vypnu topeni tak mi to ukazuje normalne. Zeby to byl vadny termostat?
siM.s
Friday 03 March 2006 - 18:45:41 Citovat
Host
Tak jsem si nechal vymenit termostat (Original OPEL 566,- Kč na Astru 1.7 DTI - Isuzu) a to je panecku rozdil. Motor se po chvilce zahreje na 90° a teplota uz neklesa. A o rozdilu v topeni ani nemluve.
Strawbery
Friday 03 March 2006 - 20:36:36 Citovat
Host
Ještě doplním informace o G-čkové astře 1,4 16V 2001, Václav GT dobře poradil...situace se ale nezměnila, po 3-4 kilometrech auto topí / velký okruh (silná hadice) je studená,po 5-8 mi kilometrech se zahřeje na dobrých 87 a pak ani prd víc, jen ve městě na semaforech a na D5 když jsem ji držel tak nějak na160km/h tak bylo obvyklých 90°C, minulé zimy ukazovala vždy poctivě, takže čidlo teploty nebo termostat nebo vše dohromady, těžko říct..
...na palubku jsem zaklepal, zaseklé to taky není
V elektronice může být odchylka, ale po 5-ti letech provozu a 80000km najetých nevím, až půjdu na servisku zeptám se
_legion
zatím neřeším, hřeje kdyby se situace zhoršila tak asi termostat půjde do světa
Duffy
Saturday 04 March 2006 - 17:35:08 Citovat
Host
Nechával jsem cca před měsícem na svý X16XZR měnit termostat - díl+práce necelých 1000Kč - v neautorizáku... Topí jak šlak...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 16 [17] 18 19 20  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2078 sec,0.1566 z toho dotazů.