• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zahrati motoru, termostat , výměna , funkce , hodnoty .....
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 ... 18 19 20
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
rtt
Friday 14 October 2005 - 07:25:26 Citovat
Host
Mám 2.0DTi,taky se mi zdá,že se ohřívá pomalu,tak jsem dal na radu Ypera a po 4 km jsem rukou zkountroloval hadici termostat-chladič a byla teplá!(venku bylo 15st.C)Zrovna tak i dnes zhruba po 1-2kmbyla vlažná(venku 6st.C),takže moje volba je jasná-nový termostat i s tělesem,protože vloni jsem vyměnil pouze vnitřek.Yperovi díky za radu.
prtka
Friday 14 October 2005 - 07:46:56 Citovat
Host
rtt ..je to dobře ,že jsi to tu napsal ..myslím,že si tě pamatuju z minulého roku v poradně...to je rada od tebe na ty co by chtěli ušetřit..v tomto případě to nejde.Takže tě stál termostat ..třeba 300 a teď ho mudsíš koupit znovu i s kolenem...ať si udělá obrázek každý sám...je to moc dobře,že jsi to napsal, neb si někomu ušetřil 300-400kč
Majkie
Friday 14 October 2005 - 08:11:46 Citovat
Host
Chjoooo... tak jsem se na to z pr*ele taky zaměřil a dneska cestou do práce (11km) sledoval teploměr.. Ani se ta sfiňa (myslím ručičku teploměru) nehla. Šáhnu na hadici dle Yperovy rady.. a ejhle, teplá jak Vlado z VyVolených.. do psí ďoury, že to tady vůbec čtu..

Ba ne, jsem rád, že můžu miláškovi (Y20DTH) pomoct od jistě bolestných churav.. Jen.. zas dva litry v pr.. jo, jo..
rtt
Friday 14 October 2005 - 08:17:43 Citovat
Host
Od toho tady ta poradna je,sám si odsud beru informace,tak aspoň občas se pokusím něco zase "naoplátku".Podle mne bude zakopanej pes v konstrukci toho termostatu,těch problémů je nějak moc,mám ještě GolfaII r.v.1989 a u něj jsem nikdy neznal problémy s termostatem,naposledy u Š120....u ní to ale bylo vcelku "normální".
Yper
Friday 14 October 2005 - 08:30:47 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Ještě jedna drobná rada pro výměnu termostatu - když kupujete nový, kupte si k němu i nové těsnění - těch 50 Kč už Vás nikoho nezabije.
Dostat se na spodek chladiče a rozpojit hadice a vypustit chladící okruh je doslova jebačka - tedy u VéBé. Astra asi nebude nic jiného.
Já to vyřešil tak, že jsem použil starý motorek z ostřikovače se silikonovou hadičkou na sání, kterou jsem vsunul do přepadové nádobky a až do spodní hadice v ní a kapalinu odsál.
Vzhledem k pozici termostatu (nejvyšší bod) není třeba odsávat celý obsah chladícího okruhu.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
prtka
Friday 14 October 2005 - 08:37:09 Citovat
Host
Yperku ,je vidět,že jsi staréj zkušenéj pard a nebaví tě dělat sudy pod autem ,když nemusíš ovšem ty jsi technicky zručný a vybavený já to dělám obdobně,akorát mám hadičku a do baňoku tu vodu stáčím jak víno musíš ,ale včas přestat sát neb antifreez není až tak chutný
rtt
Friday 14 October 2005 - 08:41:10 Citovat
Host
Od toho tady ta poradna je,sám si odsud beru informace,tak aspoň občas se pokusím něco zase "naoplátku".Podle mne bude zakopanej pes v konstrukci toho termostatu,těch problémů je nějak moc,mám ještě GolfaII r.v.1989 a u něj jsem nikdy neznal problémy s termostatem,naposledy u Š120....u ní to ale bylo vcelku "normální".
prtka
Friday 14 October 2005 - 09:04:49 Citovat
Host
rtt..ale to už si říkal ne
rtt
Friday 14 October 2005 - 10:56:10 Citovat
Host
omlouvám se nějak se mi to podařilo poslat 2x
rtt
Sunday 16 October 2005 - 15:18:00 Citovat
Host
tak jsem vyměnil termostat i s kolenem a vše OK,hadice mezi termostatem a chladičem zůstává i po pár km studené až do otevření termostatu.Po demontáži starý termostat na fouknutí propouštěl,nový termostat těsnil dobře.Takže pro ty co chtějí měnit pouze vnitřek-zkontrolovat na fouknutí těsnost,jinak to nemá cenu měnit!

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 ... 18 19 20  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1449 sec,0.1093 z toho dotazů.