• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Topi jen do kopce
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Prazdroj
Monday 15 October 2007 - 21:07:14 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
To vopravdu vypadá na ten termostat... je přád votevřenej....zkus sáhnout na hadice topení i ta klapky by to mohla bejt..Vodkad jsi????

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
cabaja
Monday 15 October 2007 - 23:03:11 Citovat
Host
Jsem od Litomeric.
Yper
Tuesday 16 October 2007 - 07:19:15 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 cabaja: ..mám dotaz. Ten termostat, je nový jako celý kus a nebo je jen nová vložka termostatu?

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
VGT
Tuesday 16 October 2007 - 08:14:57 Citovat
Host
2 Yper: u tohoto motoru by měl být termostat dělaný ještě "postaru", Odkaz , to není ta příčina, kam svou otázkou míříš.
2 Cabaja: že je nový termostat ještě neznamená, že je v pořádku. Stalo se mi, že jsem šel nový termostat vrátit a niž bych ho namontoval do auta - při zkoušce (provedené před montáží) v kastrůlku s vodou doma na vařiči otvíral i zavíral mimo výrobní a provozní tolerace teplot.
VGT
Tuesday 16 October 2007 - 08:38:25 Citovat
Host
Jak jsem teď koukal do katalogů, tak se dělá těch termostatů do těhle motorů více druhů - jak "postaru" (rozuměj pořádně) Odkaz , tak "ponovu" (to je méně dobré provedení- pro zákazníka) Odkaz
2 cabaja: možností závady může být více a já nemám tu trpělivost to zde obšírně popisovat (Yper tu trpělivost má), já bych ti doporučil se vrátit k tomu člověku, co ti to měnil a reklamovat to jako špatnou funkci chlazení/topení vozu po výměně termostatu.
(kdybys měl cestu někdy do Prahy, tak se ti na to můžu podívat a "osahat" to dotykovým teploměrem, ale popisovat všechny nuance ...)
cabaja
Tuesday 16 October 2007 - 08:44:46 Citovat
Host
No zrovna vcera byla zena v Praze, skoda, ze jsem to nevedel driv, ale do Prahy se dostaneme celkem casto.
francoise
Tuesday 16 October 2007 - 08:49:58 Citovat
Host
99,9% je to termostat - řešil jsem úplně stejný problém - kutilsky. Po výměně 2. termostatu u mojeho motoru VeA /C16NZ, kde se musí sundat rozvody mě to pěkně nakrklo a origo termostat jsem vyhodil a dal jsem jiný do hrdla horní hadice. Teď trvá případná výměna termostatu cca 3 minuty. Od té doby jezdím i v největších mrazech v tričku . Ještě jsem dělal jednu úpravu na klapce u radiátoru, ale to je na VeA, to sem nepatří. Takže můj názor je TERMOSTAT (kdyby to byla pumpa, neuchladil bys to)
cabaja
Tuesday 16 October 2007 - 09:01:59 Citovat
Host
2 Yper: Ten termostat je cely novy.
Anonymní
Tuesday 16 October 2007 - 09:32:17 Citovat
Host
cabaja napsal ...

No zrovna vcera byla zena v Praze, skoda, ze jsem to nevedel driv ...

Tak včera by to zrovna nešlo ... to jsem řešil chlazení/topení na sousedovic autě. Jó - sezóna studených motorů a termostatů začíná ?lola
silverghost
Tuesday 16 October 2007 - 09:32:25 Citovat
Host
cabaja napsal ...

2 Yper: Ten termostat je cely novy.


Chlape, radili jsme ti to tady již asi 4 - já, VGT, Prazdroj, Francoise. Tak začni od té nejjednodušší a nejlevnější varianty.
Napsal jsem ti, že jsem dal NOVÝ termostat a ten byl už z výroby vadný (dtto VGT). Takže pokud tvrdíš, že tam máš nový, nemusí být funkční - zkoušel jsi ho vůbec? , nepíše o tom nic !
Takže napřed se pokus přeměřit ten termostat - hrnec s vodou a sporák snad doma máš, jestli se opravdu zavírá nadoraz!
Pokud bude v pořádnku, budeme hledat další příčinu __; .
Zdarec

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1649 sec,0.1215 z toho dotazů.