• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Topi jen do kopce
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
cabaja
Monday 15 October 2007 - 09:21:03 Citovat
Host
Muzete mi prosim poradit ? Moje Astra topi jen do kopce. Termostat je novy, a porad netopi. Diky za rady.
VGT
Monday 15 October 2007 - 10:46:27 Citovat
Host
cabaja napsal ...

Muzete mi prosim poradit ? Moje Astra topi jen do kopce. Termostat je novy, a porad netopi. Diky za rady.

Co ukazuje teploměr chladicí kapaliny?
Máš naplno puštěné topení? Co je to za auto ta "tvoje Astra" (typ vozu F, G, H; typ motoru = ?)
cabaja
Monday 15 October 2007 - 10:51:56 Citovat
Host
Je to Astra F 1.6 16V. Ukazatel teploty zustava v modrem poli a vubec nestoupa.
VGT
Monday 15 October 2007 - 11:57:27 Citovat
Host
Tak to je něco špatně. U tvého motoru má termostat začít otevírat v 92°C, s určitostí to nelze takhle na dálku bez prohlídky "pacienta" říci, ale vypadá to, že ten motor na tuto teplotu neohřeješ. (možná je ten termostat vadný, i když je nový). Kdo ti to měnil?
cabaja
Monday 15 October 2007 - 13:02:00 Citovat
Host
Menil mi to znamy.
cabaja
Monday 15 October 2007 - 13:04:15 Citovat
Host
A pritom, kdyz stojim nekde v kolone tak behem chvilky se toci vrtule jako kdyby se to prehrivalo.
VGT
Monday 15 October 2007 - 14:56:54 Citovat
Host
Tak to má být. A když se ti točí ta vrtule chladiče, kolik v ten okamžik ukazuje palubní teploměr?
Luke
Monday 15 October 2007 - 16:34:14 Citovat
Host
Nemůže být v háji vodní pumpa? Vzhledem k tomu, že se nedaří roztočit za jízdy teplou vodu do celého oběhu a při zastavení v koloně to hned vyleze až do sepnutí ventilátoru...Třeba ta pumpa už nedává takový objem vody?....Ale to je jen takový nápad...nejem v tomhle směru příliš zkušený.
silverghost
Monday 15 October 2007 - 18:26:27 Citovat
Host
Luke napsal ...

Nemůže být v háji vodní pumpa? Vzhledem k tomu, že se nedaří roztočit za jízdy teplou vodu do celého oběhu a při zastavení v koloně to hned vyleze až do sepnutí ventilátoru...Třeba ta pumpa už nedává takový objem vody?....Ale to je jen takový nápad...nejem v tomhle směru příliš zkušený.

Mohl by to být termostat - taky se mi nadařilo vytopit auto, jen při jízdě do kopce, když jsem vrněl po rovině, tak to zase začalo chládnou. Motor měl teplotu tak akorát - vyhodil jsem termostat, dal ho do hrnce s horkou vodou a pak zchladil. Na první pohled se zdálo, že je zavřený, ale nebyl - byly tam malinká škvíra. Byl úplně nový, ale již z výroby měl chybu - nedovíral úplně.
Druhá možnost - neotvírá se plně ventil topení.
cabaja
Monday 15 October 2007 - 19:14:50 Citovat
Host
Kdyz se stoji v kolene a sepne vrtule chladice tak teplota na palubce stoupne jen malinko.

Termostat je uplne novy tak doufam ze tam chyba nebude.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2555 sec,0.2018 z toho dotazů.