• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
svítí značení poruchy elektroniky na motoru
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
pr»ka
Friday 25 February 2005 - 10:47:56
Host
Riwi poąli mi taky to zaslepení kdo ví kdy to budu potřebovat:matifuck@quick.cz
Yper
Friday 25 February 2005 - 12:11:45
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Ascona: bude vyřazen z provozu a protoľe nebude nic ovládat, tak se ani nemůľe podělat a tudíľ svítit. Navíc se ti nebude zadělávat sání karbonem, protoľe jeho funkce je, ľe při volnoběhu dorovnává podtlak v sání přepouątěním výfukových splodin do sání. Kdyľ máą turbo. tak při vyąąích otáčkách naopak zase přepouątí přetlak z něj do výfuku (při ustálené jízdě).

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Ascona
Friday 25 February 2005 - 12:27:13
Host
AHA Díky za vysvětlení... Takľe bude odpojen jenom on z elektroniky motoru a jinak bude vąe jako by nic a kdyby se cokoli pokazilo, tak kontrolka bude svítit. Navíc uľ nebude ani funkční. Chápu?
Yper
Friday 25 February 2005 - 14:42:05
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Nechápeą.
Bude dál vąe připojeno, ale v místě, kde je Egr přiąroubován na motor, bude mezi mím a tím motorem duralová podloľka-placka, takľe aľ Egr dostane z řídící jednotky impuls otevřít, tak sice mechanicky otevře, ale protoľe bude oddělen od motoru tou plackou, tak nebude plyny z výfukového potrubí přepouątět do sání.
Důsledek je ten, ľe nebude tepelně namáhán, nebude se zasírat karbonem a tudíľ déle vydrľí. Navíc se sání nebude také zadělávat bordelem a také se ti částečně můľe zvednout i výkon.
Kapiąto?
Kdykoliv se ptej, jsme tu od toho.
Jak jsem si vąiml, tak i jinak velmi, velmi stručný NIO se rozepsal!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Honza K.
Friday 25 February 2005 - 17:11:22
Host
2 Ascona: dík za pochvalu, pro mne to byla maličkost. Kdyľ budeą chtít zase něco vědět, klidně se mne zeptej

Teď váľně - o autech toho vím asi tolik, co ty, ani mne přílią nezajímají. Potíľ je v tom, ľe ty plechový potvory pořád něco vyľadujou. Veąkerý rozumy jsem posbíral zde, na těchto stránkách,
a tímto děkuji vąem přispěvatelům, ľe i v době budování rozvinutého kapitalismu jsou ochotni prezentovat své know-how aniľ za to poľadují mrzký peníz. Přeji si, aby tento stav vydrľel jeątě alepoň 2-3 roky
S pozdravem: Honza K., VeBe Caravan X16XEL, 101PS
P.S. Ten EGR se zakrátko zalepí zas, kontroluj hladinu oleje
riwal
Friday 25 February 2005 - 17:52:58
Host
Tak jsem vám to vąem poslal, kdyby to nepřiąlo, tak mi poąlete maila.
pr»ka
Saturday 26 February 2005 - 06:33:33
Host
2Riwi dík
Ascona
Monday 28 February 2005 - 16:21:43
Host
Riwi, doąlo mi to v pohodě, díky _love Snad si na to jeden můj známý automechanik troufne. Uvidíme. Jinak děkuji vąem za podrobné výklady, sice jsem studovala strojírenství, ale ne automechnika, takľe někdy troąku hodně tápu Snad to bude s vaąí spoluprací lepąí
riwal
Tuesday 01 March 2005 - 07:18:28
Host
Pokud by si na tohle netroufnul, tak neni automechanik . To udělaj i naprostý mamatéři.
[ Upraveno Út bře 01 2005, 07:18 ]
opel.vectra
Tuesday 01 March 2005 - 12:42:56
Host
ahojek. Jedna drobnost. Pokud máą mrtvý čidlo na vačce tak kontrolka bude svítit a pojede, ale pokud ti zdechne čidlo na klice tak to ani nenastartujeą. Proątě to bude totálně tuhý. Já sem je dělal na mým X18XE v cca. 200 tkm.
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1759 sec,0.1372 z toho dotazů.