• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
svítí značení poruchy elektroniky na motoru
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Wednesday 23 February 2005 - 12:15:47
Host
Nic nevracej a nech to prohlídnout, pak se ozvi. Světlo můľeą normálně napojit.
NIO
Wednesday 23 February 2005 - 19:27:30
Host
Jestli muzu taky prispet ??§

tak auto doporucuji odvezt do opla a nechat projet diagnostikou.
Chyba bude bud spatne hodnoty EGR, krokovy motorek, lambda sonda.cidlo kliky nebo nacate cidlo vacky.

s tim bych pak jel do bazaru a nechal to opravit s tim, ze po oprave si zajedes sama na diagnostiku do opla.

To auto si nech otestovat i za jizdy.
Honza K.
Thursday 24 February 2005 - 00:56:09
Host
2 Ascona: kód chyby 1405... EGR ventil vyčistit, zaslepit

Čau Honza, VeBe Caravan X16XEL
Ascona
Friday 25 February 2005 - 09:58:11
Host
Takľe jsem jela do Oplu a byl to ucpaný ventil, Honza měl pravdu, klobouk dolů Hned mi to vyčistlili a jezdí to jinak. Uľ to není takový tank jak jsem popisovala, jezdí sviľněji a kaľdopádně reaguje na sebemenąí stlačení plynu, coľ bylo troąku v útlumu, teď to můľu asi posoudit lépe a spotřeba by se taky měla sníľit, takľe se mi ulevilo, myslela jsem, ľe to bude nějaká váľná závada. I kdyľ mi řekli, ľe kdyľ to bude zase svítit, tak ľe ten ventil budu muset vyměnit, takľe to mi troąičku připadalo, jakoľe dobrí, ale nic moc, tak teď jsem z toho jelen, ale snad je to dobré auto.
riwal
Friday 25 February 2005 - 10:26:59
Host
Tak ten EGR zaslep a máą pokoj navľdy. Novej stojí 5000,- a je tam navrch k hovnu.
Ascona
Friday 25 February 2005 - 10:34:56
Host
Jak zalepit? Kde vůbec je? Jakto, ľe tam je na hovno? Musíą pomaleji, víą, ľe nosím ty sukně _love Ale chápu, ľe tady to jede ve velkém, ty vaąe diskuze jsou fakt na úrovni, uľ jsem tady postřehla názor, ľe to tady vedu do nějakých mazanic, a to bych nerada, takľe pokud je to naprosto známá věc, tak se tím netrap
riwal
Friday 25 February 2005 - 10:37:16
Host
Nepředpokládám, ľe bys to dělala sama, ale kdyľ mi poąleą maila, tak Ti poąlu postup zaslepení a nějakej ąikula Ti to můľe spáchat. Neni to nic sloľitýho.
Yper
Friday 25 February 2005 - 10:40:08
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Přijeď na sraz do Mejta - Riwi je znám jako vrchní zaslepovač Egr a měnič kostí (díl na motoru)
Lib zase tuní tlačítka - ľárovky za diody.
Moľná bys pak odjela s úplně jiným autem.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Ascona
Friday 25 February 2005 - 10:44:30
Host
No dobře, kdyľ mi někdo ąikovný zalepí ten EGR, tak co to teda znamená, uľ mi nebude svítit kontrolka poruchy elektroniky v motoru nebo nebude svítit při poruąe toho ventilu? Zase kdyby se něco pokazilo, tak bych chtěla aby kontrolka svítila Kaľdopádně moje adresa je : Email a díky. S tím srazem si to jeątě rozmyslím, kdybych viděla najednou tolik ODBORNÍKŮ, tak aby to se mnou pak neseklo
ronin44
Friday 25 February 2005 - 10:46:41
Host
2Riwal

Nemas nahodou postup aj na Astru? Inak, hladal som ho, ale nenasiel Sikli by sa mi nejake fotky, ak niekto mate - kde je EGR a motorcek volnobehu... Astra G, `98, x14xe

Mozete mi to poslat na Email ?

Diiiiki
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2759 sec,0.2277 z toho dotazů.