• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
svítí značení poruchy elektroniky na motoru
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Wednesday 23 February 2005 - 10:26:28
Host
Jo to je těľko říct - podle toho jakej máą z toho bazaru pocit. Rozhodně pokud Ti to chtěj zdarma opravit, tak to nech udělat je, v Oplu bys nechala kalhoty teda sukni
riwal
Wednesday 23 February 2005 - 10:27:28
Host
Ale jinak se ptej - od toho tu ta poradna je, a pokud budem vědět, tak poradíme
pr»ka
Wednesday 23 February 2005 - 10:30:20
Host
Ascono poslední rada ode mně .Kdyľ jsi koupila auto a uľ ti svítí kontrolka to nebude jen tak kdoví kolik to auto má najeto.Já bych skusil to auto vrátit s tím ľe není vpořádku a mohou se tam oběvovat daląí věci Kdyľ majitel auta svolil s opravou věděl proč. Utíkej od toho aut je tři prdele jenom vybrat to právé
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 10:33:36
Host
Tak to mě nemusíą dvakrát pobízet, to se zase zeptám Uľ jsem to tady myslím někde psala, můľete mi doporučit olej, svíčky, popřípadě daląí věci, které mě teď nenapadají? Ale proboha, vy se tady bavíte způsobem, kterému já vůbec nerozumím, chápete, nosím tu sukni _love , takľe kdyľ mi napíąete sloľení oleje, tak mi to je na nic, spíąe tak název, popř. obchod, kde to koupím. Pak by mě zajímalo, jestli nemáte nějaký odkaz na někoho, kdo by udělal náhradní klíč a náhradní dálku, proboha, ten klíč i s čipem, uľ jsem tady četla, ľe má někdo klíč bez čipu a můľe s ním otevírat jenom dveře
riwal
Wednesday 23 February 2005 - 10:46:54
Host
Nač stahovat kalhoty, kdyľ brod je jeątě daleko pr»ka. Mě odeąlo čidlo na klice podstatně dřív je to normální.
Co se týká toho oleje, tak to co doporučuje výrobce a to je olej 10W40 polosyntetika, já mám Mobil1, ale Esso maj taky vynikající oleje - koupíą u pumpy.
Svíčky vľdycky doporučuju japonský NGK - aľ je budeą kupovat, tak podle tabulek výrobce Ti daj ty pravý pro Tvuj motor. Krámů s auto doplňkama je mraky a netu je to jeątě lepąí, jen hledej přes Odkaz
Co se týká toho klíče a dálky, tak se obávám, ľe opravdu jen ve značkovym Opel servisu. Neni to nic levnýho - připrav se. Budeą potřebovat Carpass - to je takovej rodnej list auta, pokud ho nemáą, tak oni Ti uľ poradí náhradní postup, liąí se to firma od firmy. Abych Tě zase nevyděsil, taky Carpass nemám a ľiju.
Pr»ka
Wednesday 23 February 2005 - 10:58:55
Host
Riwi ani náhodou nechci nikomu ubliľovat nebo straąit a uľ vůbec si hrát na děda vąevěda jenom jsem měl doma něco podobnýho najeto 122 000km ..tak 322 000km tak se nemusí nekdo vydrbat jako já..nic ve zlým
klubo
Wednesday 23 February 2005 - 11:24:09
Host
2ascona: kde jsi to auto koupila?
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 11:54:39
Host
Koupila jsem ho v Auto ESA, tak nevím, jako ostatní bazary. Toho Favorita jsem měla z AAA, a to byl SUPR kup.No a větąinou na Áčka nadávají.
riwal
Wednesday 23 February 2005 - 12:06:48
Host
Nejlepąí by bylo, kdyby sis udělala vejlet do Náchoda k NIOvi a on Ti to zkoukne a budeą vědět na čem seą. Email
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 12:12:23
Host
Do Náchoda od nás daleko Ale kupovala jsem ho s automechanikem, akorát ľádný ti nepoví, jestli to má nějakou vadu v elektronice nebo ne, pokud nehlásí zrovna chybu..... Snad kdyľ zajedu do toho Opla, tak to bude stačit, tam mi poví co je to auto zač. Pak bych se zase ozvala a ráda bych slyąela váą názor. Prozatím se mi to auto vracet nechce, můľe to být opravdu hloupost, doufám Jo, myslíte si, ľe kdyľ budu chtít zapojit do el. obvodu jeątě jedno brzdné světlo (taková ta zadní tyč s diodama), tzn. normálně si vytáhnu světla ze zadu a připájkuji na el. zapojení brzdné ľárovky jeątě jednu ľárovku, ľe to nebude problém? Díky.
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1402 sec,0.1026 z toho dotazů.