• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
prosím o radu pri koupi omegy 2.0 2,5 V6
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 7 8 [9]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Vodník
Monday 16 January 2006 - 20:35:58 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
legend: já při běžícím motoru otáčím volantem "malíčkem", při vypnutým s ním nehnu, a to mám trénink z žigula! Přičemž ta moje Omega na čumáčku vozí šestiválec diesel, což je, myslím, dost velká váha.
PepaMB
Tuesday 17 January 2006 - 08:30:30 Citovat
Host
Legend napsal ...
Existuje nějaký obecný postup, jak překontrolovat funkčnost serva? Dneska jsem řídil Fabii 1.2HTP a když jsem přesednul zpátky do Omegy, tak se mi zdá že jde volant asi tak dvakrát více ztuha. Ale zase když třeba stojim na místě a točím, tak to jde sice hůř než u Fabie, ale po vypnutí motoru je dost těžké to utočit oběma rukama. Je to normální, nebo servo začíná pomaličku odcházet?

Neporadim Ti jak to zkontrolovat, ale musim Te podporit - ted co mame doma Omegy dve, vidim jasny rozdil ve vykonu serva, resp. v sile potrebne na rizeni. Stara je 2.0 16V 1994 a nova 2.5i V6 2000. Je to opravdu znat, u te novejsi je to pohoda, starsi potrebuje sily vic.
I kdyz nemuze tam byt jine servo? Nez u te zakladni motorizace 2.0?
Marek.drak
Tuesday 17 January 2006 - 16:53:08 Citovat
Host
Nevim jakej má omega posilovač ale občas se stane že s volantem se musí točit větší silou / např. když nastartuju a než se rozjedu z parkoviště nebo když sem sjel z dálnice k benzíce tak tomu chvilku trvalo než se to přeplo na lehčí/

Nevim jestli je to špatné servo nebo je to úmyls.
Omega 2.5V6 ...1996
vrgada
Wednesday 18 January 2006 - 20:00:03 Citovat
Host
mel jsem 2,4i a chtela vetsi silu k toceni, mam 2,5i a jde to lehceji, ale ta stara se chovala tak nejäk lepe u te nove mam nekdy pocit, ze diky posilovaci chcipne motor:-(

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2231 sec,0.1743 z toho dotazů.