• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
přední sklo rozbité od kamínku
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ludva
Monday 19 December 2005 - 09:17:37 Citovat
Host
V pátek se mi stala nepříjemná věc: když jsem míjel kamion v protisměru, řacha jako blázen a pak koukám, mám na předním okně vyštíplé sklo. Zdá se mi, že to není úplně skrz ( je dělané zu více vrstev?), proto bych se chtěl zeptat na zkušenosti, jestli to bude praskat dál a popř. kolik stojí výměna (měl jsem sklo se sluneční clonou nahoře). Dík
riwal
Monday 19 December 2005 - 09:35:11 Citovat
Host
Přední sklo je lepené ze dvou vrstev, takže pravděpodobně máš proraženou tu první. Jestli to bude praskat dál, záleží na tom jak to je ťuklý, jestli se od toho dělá nějaká prasklina, tak asi jo. Dál se může teď v zimě stát, že pokud je tam otvor, dostane se do něj voda a následným zmrznutím to začne praskat dál.
Pokud je to čistej ťukanec a není v zorném poli řidiče, tak se dá zalepit, měl jsem to u dvou aut lepený a v pohodě, ale nesmí to začít praskat dál, stojí to okolo 1000Kč.
Nový sklo počítej tak 8-10 tisíc. Jak kde, někde to ještě dělaj na pojišťovnu, ale je to regulérní podvod, takže opatrně, pojišťovny už po tom dost dou.
maniac
Monday 19 December 2005 - 09:39:54 Citovat
Host
čus stalo se mi to samé ale mám to připojištěné takže v poho. výměna mě stála 6500kč. a mám tam sklo se zeleným nebo modrým pruhem.
ludva
Monday 19 December 2005 - 09:40:27 Citovat
Host
Myslím že po domluvě s nějakým známým kamioňákem by to šlo, pojišťovna bude v pr... Zatím asi počkám, co to bude dělat, je to naštěstí na straně u spolujezdce.
maniac
Monday 19 December 2005 - 09:45:07 Citovat
Host
to by šlo....
biL
Monday 19 December 2005 - 10:49:35 Citovat
Host
Auto jsem koupil už s takovymle ťukancem a nakažlivý to není, páč se to nešíří. Tak to zatím neřeším.
Papír
Monday 19 December 2005 - 11:05:04 Citovat
Host
Mě se stalo něco podobného. Neřešil jsem to protože jsem ho měl pojištěné. Jednu zimu to vydrželo, ale druhou ne. Večer jsem přilel a sklo bylo v pohodě, ale ráno byla prasklina přez celé okno. Takže pokud máš pojištění tak to neřeš a dej to vyměnit a pokud ne tak si někam dojeď ať ti tu díru zaplácnou.
mana
Monday 19 December 2005 - 11:57:21 Citovat
Host
ja mel to sami ,vymena ne stala 3600 i s praci
maniac
Monday 19 December 2005 - 12:17:53 Citovat
Host
kdes to nechával opravovat? to jako stálo sklo plus bau-sety i lepidlo a práce 3600? to je dobrý tedy
Yper
Monday 19 December 2005 - 12:22:15 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
On ale asi bude mít díru v té první vrstvě - takový malý kráter a to se obávám zalepit nejde! Jinak pokud je to jen prasklina s ťupečkou, tak to tam chce jít na to lepení okamžitě, než se do toho dostane bordel - pak to nejde. Jednou mi to neudělali z tohoto důvodu.
Sklo u různých prodejců a opraváren stojí různě!
Pokud nemáš hav. pojištění a nebo pokud nemáš připojištění k zákonné pojistce, je dobré buď přes služební auto někoho jiného (oni bonusy stejně nemají), ale spíš aby to byl náklaďák.
Já si jednou takhle zapsal číslo kamionu s přívěsem, který vezl uhlí. Byl naloženej vrchovatě (všichni to znáte) a navíc nebyl zaplachtovanej. Je dobré si zapsat jak číslo, tak i datum a hodinu, protože tohle je lehce dokazatelný, že tam jel - v deníku jízd!
Řešil jsem to přes policii.
Navíc tady kdysi byl i odkaz na nějaké stránky, kde když se napsala SPZka auta, tak to rovnou vyhodilo i pojišťovnu, kde má auto sjednáno zákonné pojištění - o to je to lepší.
Jinak je-li to pak řešeno policií, je to úplně O.K.
Uvedete, že řidič i přes opakované výzvy k zastavení (vámi - předjížděli jste ho), nechtěl zastavit!
Nemusíte čekat až přijedou, ale můžete za nimi na DI, protože jste se ho pokoušeli zastavit a tak už stejně nejste v místě nehody!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3221 sec,0.2359 z toho dotazů.