• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
přední sklo rozbité od kamínku
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Václav GT
Monday 19 December 2005 - 12:29:50 Citovat
Host
mana napsal ...
ja mel to sami ,vymena ne stala 3600 i s praci

A kdo doplatil ten zbytek? Bylo to vůbec na Oplu? Mě stála výměna jen 1700,-Kč, heč.

(ale na Favoritu)
Jakub
Monday 19 December 2005 - 12:36:01 Citovat
Host
tady je odkaz na vyhledání pojišťovny podle SPZ Odkaz
qpc
Monday 19 December 2005 - 15:05:06 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
sklo Pilkington,na V B stojí 3600,-

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


RBr
Monday 19 December 2005 - 15:08:09 Citovat
Host
Ypere - takto jsem to jednou zkoušel já, dojet na policajty hned po událoti a vše nahlásit - ti se mi vysmáli, že jsem teda neměl ojíždět z místa "nehody"! Tupci! Co bys pak měl dělat, když to chytneš od auta v protisměru a SPZ an nepostřehneš a než zastavíš, tak ujedete několik set metrů od sebe...
Od tý doby si raději platím vlastní pojistku skla.
Jinak ten odkaz na vyhledávání pojišťoven podle SPZ je tady: Odkaz
Jirka
Monday 19 December 2005 - 15:21:28 Citovat
Host
Mám připojištění př. okna za 500,- Kč k havarijnímu poj. Vectru 99 jsem dal k pojišťovně, kde si to vyfitili a na hlásil jsem, že si to nechám vyměnit v Opel servisu. Sevis si to s nimi vyřídil sám, neplatil jsem nic. Jen jsem viděl ´fakturu. Bylo to něco kolem 15.000 Kč.
JOB
Monday 19 December 2005 - 18:38:47 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Tak taky přidám trochu do mlejna.
Na starým Kadettu jsem to řešil tak že kamarád má pojištěnou domácnost a řekli jsme že mi jeho kluk fláknul angličákem o sklo.V pojišťovně řekli že je to v pohodě že to jsou děti a vše zaplatili.Stálo mě to akorát 500,- za spoluúčast.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Peha
Monday 19 December 2005 - 22:54:11 Citovat
Host
Čau okno stojí kolem 2700,- + lepidlo,bauset se dá použít starý.
Yper
Tuesday 20 December 2005 - 07:22:07 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
To s tím bausetem je sice pravda, ale pokud je auto starší, tak to nikomu nedooručuji - u gumy je to celkem jedno, ale na VéBé jsou ty dvě postranní plastové lišty, které svádějí vodu se skla na střechu.
Ta plastová lišta má uvnitř zesilovací kovovou lištu a jsou tam narážecí klipsny. Mně totálně rzí nabobtnala a popraskala, takže jsem je pak musel koupit (naštěstí výhodně-obě 400, jinak každá min 600!).
LarryE má něco podobného v bledě-modrém!
Jde o to, kdo a jak to umí sundat a znovu nasadit!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
maniac
Tuesday 20 December 2005 - 08:19:01 Citovat
Host
čus já když sem vyměnoval sklo tak sem si ho nechal vyměnit se vším prostě sem tam chtěl nové bausety atd. prostě si myslím dát tam staré na vebe je nesmysl a basta
Mirek
Wednesday 21 December 2005 - 21:22:20 Citovat
Host
Protože najezdím cca 50 tis. ročně tak obvykle 1x do roka takovej šrám utržím. Samozřejmě vždycky se to dá vyměnit. ( s někýms e dohodnou na revanš... ). Ale věětšinou sklo hned nepraskene - udělá se hvězdička ( nebo se odloupne pecka. Doporučuju okamžitě místo přelepit lepící páskou a snažit se minimalizovat otřesy + změny teplot a rychle zajet do nějakýho autoskla. Běžně opraví praskliny do 5 a podle tvaru až do 10-ti cm. Jediná podmínka je, že prasklina nesmí dosáhnout do okraje skla. Na opravenené místo dávají záruku, a pookud se do toho nedostala nečistota tak se to prakticky většinou ani nepozná a teď to hlavní - cen ase pohybuje okol 500,-, takže vřele doporučuju. Já jsme tohle využil cca 5x a nikdy mi to znovu neprasklo. Viděl jsem jedou, že dělali nějakou Ameriku a prasklina byla cca 25 cm. Dělali to natřikrát a bez záruky, ale výsledek byl nepostřehnutelný. Mimochodem to bylo nový auto, který se pak znovu vrátilo do autosalonu . Takže nevěste hlavu. Pokud nemáte pojistku tak tohle často pomůže.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2290 sec,0.1707 z toho dotazů.