• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kola s ET18 na Corsu B ???
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mongoose
Sunday 16 October 2005 - 09:06:16 Citovat
Host
Nebude problém u Corsy B s plecháčema s ET-čkem 18 ???
Díkes...
opelixe
Sunday 16 October 2005 - 22:12:37 Citovat
Host
No problém by být neměl,ET 18 je ale příliš a bude to auto vypadat spíš komicky!Strašně ti to poleze ven ty kola a jak jsem četl jsou to 13,takže chytat o lemy ti nebudou ať dáš gumu jakou chceš!!Akorát by to chtělo ještě snížit to auto,protože tam je dost velká mezera...
andre.fuchs
Friday 21 October 2005 - 10:23:03 Citovat
Host
Ahoj,ty kola bych tam nedával,jsou moc malý a ještě když tam dáš nizkoprofil tak to bude vypadat blbě a budeš to muset hodně snížit aby to nevypadalo jako teréňák. já mam na corse b Borbety T 8x14, et 20,pneu 195/45 a už tak vypadaj malý ale k tomu autu sednou ale musel jsem to snížit. Když už tak tam dej alespoň 14 ky,já už ty mangelsy na corse viděl a fakt to vypadalo blbě....
Mongoose
Friday 21 October 2005 - 22:52:48 Citovat
Host
14- ky tam mám teď Odkaz . Takže říkáš že Mangelsy ne, Sakriš... myslel jsem, že budou dobré. Chce to něco s límcem...
opelixe
Saturday 22 October 2005 - 17:12:40 Citovat
Host
No teď jsem se díval na ty obrázky tvýho auta.Ty kola(doufám že promineš)jsou strašná bída!Vřele ti doporučuji a pro B Corsu jsou nejlepší žádné sráče Mangelsy,ale RH AD Cuprad,nebo Borbet T!!!Kup je v rozměru-předek 7x14 a dozadu 8x14.Gumy dej 195/45/14 a budeš maximálně spokojený!Ty kola najdeš na Odkaz Odkaz se...
Mongoose
Saturday 22 October 2005 - 23:41:13 Citovat
Host
fakt jsou tak strašné???? AJTAKRAJTA
No, že nejsou nic extra jsem věděl, ale že jsou taková bída... Né v pohodě... Proto je chci měnit.. Jen doufám, že je někdo koupí...
Mongoose
Saturday 22 October 2005 - 23:45:39 Citovat
Host
Teď jsem se díval na ty kola, co jsi mi doporučil a .................... ASI KRADU NE ???
opelixe
Sunday 23 October 2005 - 12:13:36 Citovat
Host
No,pravda v rozměrech 7x14,8x14,9x14 máš bohužel vyšší ceny!To už jsou tuningová kola a větší a větší límec od 7 po těch 9x14.Já jsem kupoval ty RH AD Cup v 6x14 u Odkaz a vyšly mě na ještě přijatelných 9500kč za sadu-funglovky.A řeknu ti že jsou bomba na té Corse,mají ET33 a trošku už i vylézají z blatníků a límec mají taky!Ty Borbety vycházejí ještě trochu dráš,takže jdi do těch RH...Jinak dobrá inspirace je na Odkaz a najeď si do SHOWROOM a zvol tam Corsa B...Měj se
Mongoose
Sunday 23 October 2005 - 12:46:48 Citovat
Host
Jo.. dik. Nemáš někde na netu fotky svojí corsy ??
opelixe
Sunday 23 October 2005 - 16:43:52 Citovat
Host
No zatím ne,fotky mám ještě ve foťáku,udělám jich víc a pak je stáhnu a pošlu tě je na mail třeba.Možná to stihnu i zítra,zatím čau.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1601 sec,0.1256 z toho dotazů.