• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kola s ET18 na Corsu B ???
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Andre
Friday 04 November 2005 - 09:24:54 Citovat
Host
Mongoose a opelixe,neposlali by jste mi foto vašich aut na mail? Mam taky corsu a mam tam borbety t,taky bych vám poslal foto svoji corsy, můj mail Email
opelixe
Friday 04 November 2005 - 15:27:49 Citovat
Host
Ahoj,o víkendu budu auto fotit,takže během víkendu očekávej fotky mé Corsy B(X10XE)r.v.97 na e-mailu!Zatím ahoj
Lukin
Sunday 06 November 2005 - 15:54:45 Citovat
Host
Mam na Corse Steffan Cup 7x14 ve predu a 8x14 vzadu.Gumy 185/50 ve predu a 195/45 vzadu, mel sem vsude stejnej rozmer, ale mel jsem ty 185 za super peniz, tak sem je vzal a sou pro me i lepsi, nemam totiz servo.Jinak snizeno asi o 35mm, predtim co sem tam mel podvozek, tak to bylo snizeny o cca. 60/40, ale bylo to silene tvrdy, ted je to sice lepsi, ale priprav se, bude to stejne silena motokara, ale da se s tim jezdit, jezdim s tim denne.
Mongoose
Sunday 06 November 2005 - 17:40:16 Citovat
Host
Jaké pružiny jsi použil na snížení těch 35?? Jak to vypadá opticky? Nemáš fofo? Email...
Mám už doma nachystaný na příští sezónu podvozek FK automotive.. Je štělovatelný.. Prý je to masakr... nemáš s tím zkušenost? Dík..
Lukin
Sunday 06 November 2005 - 20:34:20 Citovat
Host
Koupil jsem to jako cely set i s tlumicema, znacka je Supersport, nemam na nem moc najeto, ale zatim jsem spokojene.Jinak predtim sem tam mel Spax, ten byl vynikajici, co se jizdnich vlastnosti tyka, ale na dirach to bylo, jak kdyby tam byly jen trubky, nejsem sice zadna citlivka, ale kvuli mamce jsem to vymenil.Fotku nemam, zkusim v nejblizsi dobe nafotit, ale muzu Ti rict, ze to snizeni vypada super, teda aspon na zivo, na fotce nevim, 6 cm uz je na denni jezdeni moc.Jinak ten stelovak bude pecka, to je strasna vyhoda, urcite budes spokojenej.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1877 sec,0.1542 z toho dotazů.