• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek :: Re: Kola s ET18 na Corsu B ???
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Mongoose
Odeslal: Sunday 16 October 2005 - 09:06:16
Nebude problém u Corsy B s plecháčema s ET-čkem 18 ???
Díkes...
Poslední odpovědi
Lukin
Odeslal: Sunday 06 November 2005 - 20:34:20

Koupil jsem to jako cely set i s tlumicema, znacka je Supersport, nemam na nem moc najeto, ale zatim jsem spokojene.Jinak predtim sem tam mel Spax, ten byl vynikajici, co se jizdnich vlastnosti tyka, ale na dirach to bylo, jak kdyby tam byly jen trubky, nejsem sice zadna citlivka, ale kvuli mamce jsem to vymenil.Fotku nemam, zkusim v nejblizsi dobe nafotit, ale muzu Ti rict, ze to snizeni vypada super, teda aspon na zivo, na fotce nevim, 6 cm uz je na denni jezdeni moc.Jinak ten stelovak bude pecka, to je strasna vyhoda, urcite budes spokojenej.
Mongoose
Odeslal: Sunday 06 November 2005 - 17:40:16

Jaké pružiny jsi použil na snížení těch 35?? Jak to vypadá opticky? Nemáš fofo? Email...
Mám už doma nachystaný na příští sezónu podvozek FK automotive.. Je štělovatelný.. Prý je to masakr... nemáš s tím zkušenost? Dík..
Lukin
Odeslal: Sunday 06 November 2005 - 15:54:45

Mam na Corse Steffan Cup 7x14 ve predu a 8x14 vzadu.Gumy 185/50 ve predu a 195/45 vzadu, mel sem vsude stejnej rozmer, ale mel jsem ty 185 za super peniz, tak sem je vzal a sou pro me i lepsi, nemam totiz servo.Jinak snizeno asi o 35mm, predtim co sem tam mel podvozek, tak to bylo snizeny o cca. 60/40, ale bylo to silene tvrdy, ted je to sice lepsi, ale priprav se, bude to stejne silena motokara, ale da se s tim jezdit, jezdim s tim denne.
opelixe
Odeslal: Friday 04 November 2005 - 15:27:49

Ahoj,o víkendu budu auto fotit,takže během víkendu očekávej fotky mé Corsy B(X10XE)r.v.97 na e-mailu!Zatím ahoj
Andre
Odeslal: Friday 04 November 2005 - 09:24:54

Mongoose a opelixe,neposlali by jste mi foto vašich aut na mail? Mam taky corsu a mam tam borbety t,taky bych vám poslal foto svoji corsy, můj mail Email
opelixe
Odeslal: Sunday 23 October 2005 - 16:43:52

No zatím ne,fotky mám ještě ve foťáku,udělám jich víc a pak je stáhnu a pošlu tě je na mail třeba.Možná to stihnu i zítra,zatím čau.
Mongoose
Odeslal: Sunday 23 October 2005 - 12:46:48

Jo.. dik. Nemáš někde na netu fotky svojí corsy ??
opelixe
Odeslal: Sunday 23 October 2005 - 12:13:36

No,pravda v rozměrech 7x14,8x14,9x14 máš bohužel vyšší ceny!To už jsou tuningová kola a větší a větší límec od 7 po těch 9x14.Já jsem kupoval ty RH AD Cup v 6x14 u Odkaz a vyšly mě na ještě přijatelných 9500kč za sadu-funglovky.A řeknu ti že jsou bomba na té Corse,mají ET33 a trošku už i vylézají z blatníků a límec mají taky!Ty Borbety vycházejí ještě trochu dráš,takže jdi do těch RH...Jinak dobrá inspirace je na Odkaz a najeď si do SHOWROOM a zvol tam Corsa B...Měj se
Mongoose
Odeslal: Saturday 22 October 2005 - 23:45:39

Teď jsem se díval na ty kola, co jsi mi doporučil a .................... ASI KRADU NE ???

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0409 sec,0.0119 z toho dotazů.