• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Poradna nebo diskuze?
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Monday 08 November 2004 - 16:01:00
Host
veki4ever81.27.192.71 napsal ...
maniac82.99.162.243 napsal ...
veki4ever81.27.192.71 napsal ...
Tak doraľte někdo ve středu na ten Strahov a můľeme pokecat v reálu. Případně dejte avízo, jaký sraz plánujete. Teď v zimě (na podzim to bude ale asi slabąí, ľe?)

2NIO: Já jsem napsala jen, ľe mám Dunlop 9090, a rozměr. Nic daląího jsem nepsala, tak se pořád nehádej.Nikdo netvrdil, ľe je to naprosto něco jinýho neľ ty 9000. Kupovala jsem je asi před půl rokem z Rajchu......Dy» já ti neberu, ľe jsi Opel mág

nevychyluj a uklidni se a raději sem přispívej s nečím zajímavjeąím neľ jen ľe más to a tamto a ľe to je nejlepąí uľ mě to fakt unavuje....čus




Tak to nečti a máą pokoj, kdyľ se ti to nelíbí. Jsme ve svobodný zemi, máme demokracii a Listinu základních práv a svobod, která mimo jiné dovoluje i SVOBODU PROJEVU. Co mám jsem napsala pouze v jednom příspěvku a zbytek byla diskuze o tom, co jsem napsala - jestli je to pravda nebo ne. Nemůľu za to, ľe se toho ostatní chytli. Nechtěla jsem se vytahovat nebo tak něco, spíą se představit.
ČUZ


tak nic to je jedno uľ to neřeą. hazíą tady pojmy a myslíą si ľe jsi nějaká chtrá. studujeą vąe a myslíą si ľe mi vąichni chlapi tady jsme nějaký nevzdělanci ale třeba já uľ mám vysokou ąkolu hotovou. jinak se tu nevytahuj není to moc hezky. a pěkně si se představila
klubo
Monday 08 November 2004 - 16:10:03
Host
2maniac - nebuď takovej prudič, vem si od veki4ever číslo, zavolej jí a vypovídejte si to...
Praetor
Monday 08 November 2004 - 16:15:45
Host
koukam ze tady se z toho stalo piskoviste, uz tu litaj kyblicky a lopaticky a maniac vypada jako gdyz mu veki4ever corla babovicky, coz ho opravdu nasralo

ne vazne tohle si bezte vyrikat jinam
benji
Monday 08 November 2004 - 17:31:34
Host
Nedá mi to, abych se nepřidal - docela dobře se bavím, ale to asi není smyslem této rubriky.
Musím se chca nechca zastat veki4ever - i kdyľ je svým způsobem střelená, asi nebude ľít dlouho a nemá uplně ve vąem pravdu (není ale sama v této diskuzi), přesto je mi sympatická.
Nebojí se říct svůj názor, i kdyľ jí musí být jasné, ľe to muľská jeąitnost nezkousne, zvláą» kdyľ se jedná o tak choulostivé téma, kde platí obecně zakořeněný názor, ľe ľenská patří k plotně a do aut nemá co kecat.
Stojí si za tím svým názorem, kdyľ má pravdu a dokáľe přiznat, kdyľ si není jistá.
Myslím, ľe pouľívaní silných slov od muľské části diskutujících je nefér a jen to potvrzuje stav, kdy docházejí argumenty. A ohánět se vysokou ąkolou fakt není nejlepąí způsob, jak dokazovat svojí inteligenci.
Je dobré ale zjistit, ľe existují holky, jejichľ hlavní ľivotní náplní nejsou módní časopisy a katalogy z parfumérie. ®e se s nima dá v pohodě pokecat i věcech, které jsou a priori předurčené nám chlapům.
Rozhodně bych jí nezatracoval, ba naopak - buďme rádi, ľe mezi námi opláky je takový ľivel v "sukni".
Ale fakt sem podobná témata nepatří.
4 veki4ever: Tobě přeju dál tolik odvahy, ale taky dobré reflexy - budeą to potřebovat, aľ budeą mět krotit ty koně pod kapotou, byla by Tě ąkoda.
veki4ever
Monday 08 November 2004 - 17:33:29
Host
2 Maniac:
Co pořád máą? Vľdy» jsem nic tak extra ąpatnýho neřekla! Co Ti pořád vadí? Fakt nechápu. Přiąla jsem sem jen s dotazem a vąichni se na mě hned sesypali. Zdá se mi, ľe si z mých příspěvků vybíráą jen to ąpatné a překrucujeą to v něco, co to neni. Nic ze sebe nedělám. Vąude byly smajlíky. Uľ to nebudem řeąit. Začni radąi taky přispívat s něčím rozumným, co se týká aut a nerej do mě furt.
veki4ever
Monday 08 November 2004 - 17:36:38
Host
2 Benji: Děkuju za zastání. Uľ to nebudeme řeąit. Začíná to být fakt nuda
Anonymous
Monday 08 November 2004 - 18:30:40
Host
veki4ever81.27.192.71 napsal ...
Tak doraľte někdo ve středu na ten Strahov a můľeme pokecat v reálu. Případně dejte avízo, jaký sraz plánujete. Teď v zimě (na podzim to bude ale asi slabąí, ľe?)

2NIO: Já jsem napsala jen, ľe mám Dunlop 9090, a rozměr. Nic daląího jsem nepsala, tak se pořád nehádej.Nikdo netvrdil, ľe je to naprosto něco jinýho neľ ty 9000. Kupovala jsem je asi před půl rokem z Rajchu......Dy» já ti neberu, ľe jsi Opel mág


2 VEKI: vis co kdyz ani to ze jsem se omluvil ti je malo, tak se bez............ Ja nerikam ze jsem nejakej mag. Ty bys zase lip treba vedela jak se vari napr svickova. hm TREBA.
NIO
Monday 08 November 2004 - 18:58:54
Host
_love VEKI S touto debatou koncim, nebo si nekteri budou myslet ze jsem se zblaznil.Ja takovy nekonfliktni osoba a ted tohle.

Ze Riwi a All..
veki4ever
Monday 08 November 2004 - 20:39:24
Host
NIO212.65.198.143 napsal ...
_love VEKI S touto debatou koncim, nebo si nekteri budou myslet ze jsem se zblaznil.Ja takovy nekonfliktni osoba a ted tohle.

Ze Riwi a All..



2NIO: Poslední příspěvek k týhle diskuzi: Promiň, to poslední, co jsem psala mělo být ve smyslu smíru a ne daląí rejpání. Tímto je to snad vyřeąeno a jsme domluveny Já tam zapomněla smajlíka, promiň.
A uľ pun»a _love
Anonymous
Monday 08 November 2004 - 20:40:26
Host
P.S. Svíčkovou fakt neumim
Veki
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1443 sec,0.1141 z toho dotazů.