• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
LPG karburator BLOS
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 [7]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
KopA
Wednesday 14 August 2013 - 00:24:46 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Jinak nikdy jsem nove auto s barevnymi displeji a blutooth a spoustou vychytavek jako STOP/START a hlasenim o nezapnutych pasech...

vrgadaa: mel jsem tu moznost jezdit s BMW E90 (predposledni model toho casu to bylo nejnovejsi co existovalo od BMW - posledni je od 2012) - blba trojka 330XD 170kw.

Tohle auto melo vsechno co pises a koukal bys. Jizdne kam se ty nase -ti lety kary hrabou a komfort taky sednes do auta pustis si MP3 z USB flesky kterou jen supnes do USB portu v aute kdyz mas telefon v klidu ho vemes tlacitkem na volante - radio se ztisi a hovoris na telefon jako takovy nesahnes a nezajima te kde je - to jsou veci ktery ty nase stary kary umet nebudou.

Musim ale konstatovat ze ackoli auto zatim nejlepsi ktere jsem kdy ridil jak jizdne tak "vychytavkama" nechtel bych ho - proste proto ze neni pro me, nemam 60+ tis/mes cistyho ale jinak doporucuju vyuzit podobne prilezitosti (svezt se v necem novym) a moc nevahat - stoji to za to, fakt.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
vrgadaa
Wednesday 14 August 2013 - 07:37:46 Citovat
Host
BMW se mi vzdy libilo, dokud jsem si do jednoho nesedl, objemny stredovy tunel, zaboreny kamsi do jakesi kolibky a pocit mala mista (oproti omeze) a primerene naklady odpovidajici cene vozu pri rocnim servisu a tim se nemysli jen naftova verze, ale jsou to pekna auta, ale ja na to prijmy nemam a se starym vrakem bych si proti omegam nepomohl. Co se tyce hudby, radeji posloucham motor a podobny efekt udela i staricke radio na kazety, kdyz se k nemu dokoupi transmitter na SD karty za petikilo
Jiřik
Thursday 15 August 2013 - 10:21:17 Citovat
Host
Myslím, že kdybys Vrgado zrušil svůj vozový park, měl bys na něj s přehledem.
Když Ti sportovní trojka přijde malá, myslím že pětka je akorát (v porovnání s OB) navíc má mnohem zajímavější motory, špatné jsou jen nikasilové V8.
Ideální bude asi nepřímovstřikový 3.0i se 170 nebo 191 kW, v poměru spotřeba/výkon zřejmě nesrovnatelně lepší engine, než MV6/3.2V6.
Já jsem si 330i nekoupil také z důvodu malého prostoru vzadu a kufru, jinak by mi nevadilo vůbec nic (ani koroze, ani nižší život. podvozku).
Zastávám filozofii "jedno auto na všechno" proto pro pětičlennou rodinu přichází v úvahu pouze velký liftback (kombi se mi líbí jen od Alfy).
vrgadaa
Thursday 15 August 2013 - 11:33:54 Citovat
Host
pokud budu mit jedno auto na vsechno, tak to bude subaru
Jiřik
Thursday 15 August 2013 - 19:43:21 Citovat
Host
V tom případě asi obstojí opět jen starší ročníky, protože tuším, že v novějších Legacy jaksi chybí turbo.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 [7]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2032 sec,0.1589 z toho dotazů.