• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Funkce klimy??
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
kuclb
Thursday 14 April 2005 - 21:32:09
Host
No prave,ale to se nedelo.Proste to foukalo teple jako z vetraku.Jen nevim proc.Napln byla plnena na podzim.
kuclb
Monday 18 April 2005 - 15:43:02
Host
Nebite nekdo,jak by se daly trubky od klimy nejak zalepit,nebo vymenit jen cast?Chapu,ze to nebude jednoduche.Po naplneni jen tam docela pekny tlak.Ale nema pro me smysl kazde jaro plnit klimu za nejakych 800 a vice Kc.Chtelo by to neco dlouhodobejsiho charakteru.A jak dlouho vydrzi napln v klime vam??? _legion2
Vaąek
Monday 18 April 2005 - 17:59:08
Host
Pokud tam náplň vydrľí alespoň 3 měsíce, tak existuje nějakej sajrat co utěsní drobné úniky (něco podobného jako do chladiče). Ale je to poměrně drahý, prej 3 aľ 4 tisíce. Ptej se někde v okolí u chlaďařů, měli by to mít a nebo aspoň vědět něco bliľąího.
Brčko
Tuesday 19 April 2005 - 06:52:42
Host
Mám dotázek k čiątění a dezinfekci klimi.Vysvětlete mi včem je rozdíl.Poptával jsem to u několika firem.Někdo mi řekne,ľe to bude trvat 10-15min,někdo 30min a někdo dokonce 90min.Ale vąichni zhruba za stejnou cenu.Mají na to různý maąiny a kdyľ jiný,ta kterou mám zvolit?dík
kuclb
Wednesday 27 April 2005 - 14:07:50
Host
Tak a je jasno.Napln byla plnena na podzim (listopad) A klima fungovala (odmlzovala) az asi do unora,nebo brezna.Ted o vikendu jsem zkousel tlak naplne a je asi tak na bodu mrazu.Sici to asi jen ze musi.Jak zjistit kde je dirka v obehu bez zbytecneho placeni?Je mi jasne ze se to da naplnit s barvou a pak dohledat.Ale je to financne narocne.Neda se to udelat nejak jinak?Zjistit a odstranit?Dik za rady
Anonymní
Thursday 28 April 2005 - 23:20:03
Host
Ja sem myslel ze by se klima nemela v mraze vubec poustet. Alespon v manualu to pisou myslim... Martin
Red_Dwarf
Friday 29 April 2005 - 07:25:46
Host
To anonymní:Zapnout ji klidně můľeą i v mrazu,je to jedno.V mrazu se ti ale stejně nezapne:-).Pod 3 nebo 4 stupně se nezapíná,je tam na to čidlo.
kuclb
Thursday 05 May 2005 - 14:15:03
Host
Takze chapu dobre?Asi nikdo neporadi.Stacilo by mi treba nekoho v nebo kolem okresu Jesenik.Dik moc
kuclb
Thursday 05 May 2005 - 14:15:05
Host
Takze chapu dobre?Asi nikdo neporadi.Stacilo by mi treba nekoho v nebo kolem okresu Jesenik.Dik moc
kuclb
Thursday 05 May 2005 - 14:15:06
Host
Takze chapu dobre?Asi nikdo neporadi.Stacilo by mi treba nekoho v nebo kolem okresu Jesenik.Dik moc
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2990 sec,0.2263 z toho dotazů.