• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Funkce klimy??
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
kuclb
Tuesday 12 April 2005 - 10:20:18
Host
Ja nevim presnou funkci,ale myslim,ze klima se aspon trochu nejak spusti.Kazdopadne jde spis o odroseni predniho skla.Nezafunis ho.Klima vysusuje ten vzduch,ktery jde do kabiny.aspon myslim,akle mozna se absolutne milim. _legion2
M@C
Tuesday 12 April 2005 - 16:29:25
Host
kuclb193.84.33.171 napsal ...
Bylo mi receno,ze kdyby tam bylo malo naplne,tak by kontrolka(spinac) nesvitila.


No mi loni taky nefungovala klima (vyprchalo medium), ale pri zapnuti svitila kontrolka na spinaci. Po doplneni media klima jede jak ma...
tira
Tuesday 12 April 2005 - 21:48:47
Host
taky mám ten sam problém, zapnu klimu a jenom tak jemně začne foukat vzduch průduchy. Trubky sa mi teľ neorosí a otačky furt konstantní... Ale dufám ľe to je jenom malým mnoľstvím média ľe tam není vadný kompresor nebo tak. Dá se to nějak poznat ???
biL
Wednesday 13 April 2005 - 07:55:34
Host
na chladiči máą napouątěcí ventil. Na krterém je černá čepička. Tu sundej a uvidíą kuličku. Vem třeba kříľový ąroubovák a zkus zamáčknout kuličku dovnitř. Kdyľ se ti to povede a udělá to tssss.....a konec, tak tam nemáą médium.
kuclb
Wednesday 13 April 2005 - 12:01:51
Host
Ajen tak pro poradek.Daji se nejak utesnit treba male prasklinky nejakou latkou,ktera se tam vpusti?Aby se to cele nemuselo rozebirat za tezke prachy.Doplnil jsem totiz klimu vloni po lete,a ted kdyz tam nic nebude,tak asi nekde uchazi.Co delat??? _legion2
Anonymní
Wednesday 13 April 2005 - 13:04:07
Host
Me na Omeze utikala klima, malinka trhlinka nesla poznet ani kontrastni latkou po tydnu jezdeni. Po naplneni tak za 2 mesice byla napln fuc, tak mi "servisman" od Bosch servisu doporucil lepidlo za cca 3500kc (pry levnejsi nez menit trubky) a bylo to o malinko lepsi, nevyprchalo to za 2 mesice, ale vydrzelo to celou sezonu. A letos opet nova napln.
kuclb
Wednesday 13 April 2005 - 21:40:31
Host
tak to je trosku spatne reseni.Rad bych,aby to nebylo reseni jen na jeden,mozna jeden rok.Rad bych aby to fungovalo trosku dele.Ale diky za radu.Jen predpokladam,ze budes mudet opet puzit to "lepidlo" ale casem vymenit i trubky.neni lepsi to udelat hned?Na kolik to tak prijde??Da se vymenuit treba jen cast?
Mascote
Thursday 14 April 2005 - 07:55:55
Host
Zdar, me se zase obcas stava, ze z kompresoru pri vypnute klime se ozyva kovovy zvuk, jako kdyby se pridiralo lozisko, ale je zajimave, ze kdyz zapnu klimu, tak to prestane. Nevite nekdo co s tim?
Movistar
Thursday 14 April 2005 - 16:41:05
Host
Klimatizace nefunguje je li venku teplota menąi neľ 3 stupně. Já bych si jí nechal zkontrolovat a doplnit.Při vypnutém motoru nefunguje(vľdyt je poháněná přes klínák) Při 18 Stupních by měla foukat ledověji.
Vaąek
Thursday 14 April 2005 - 21:20:52
Host
Pokud je venku kolem 20°C a klima je puątěná naplno, tak by přes výduchy mělo jít něco kolem 7-9°C. Dá se to snadno změřit teploměrem vraľeným do výduchu.
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2818 sec,0.2264 z toho dotazů.