• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Funkce klimy??
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
kuclb
Monday 04 April 2005 - 21:30:20
Host
Mam VeBe 1,6 , motor nic moc ( silou ),ale mam to s klimou mechanickou.Potreboval bych vedet jak klima frci.Kdyz jsem ji ted v jarnich dnech zapnul,tak se vcelku nic moc nedelo.Ale ona jela( mensi zakolisani otacek a pri vypnutem motoru a ventilatoru a pri zapnuti klimy zacal foukat vzduch pruduchy).Omluva,delo se,ale jakoby to moc nechladilo.Jak to ma chladit pri nejakych 15-18 stupnich venku??Ma to byt ledove,nebo jen vlazne,skoro jako z normalniho vetraku?
NIO
Monday 04 April 2005 - 21:33:46
Host
melo by to fucet studeny dost.
myslim ze tam je malo media, staci to doplnit tak 200gramu a bude to OK
NIO
Monday 04 April 2005 - 21:34:06
Host
melo by to fucet studeny dost.
myslim ze tam je malo media, staci to doplnit tak 200gramu a bude to OK
Brouček
Monday 04 April 2005 - 21:50:54
Host
kuclb193.84.33.171 napsal ...
Mam VeBe 1,6 , motor nic moc ( silou ),ale mam to s klimou mechanickou.Potreboval bych vedet jak klima frci.Kdyz jsem ji ted v jarnich dnech zapnul,tak se vcelku nic moc nedelo.Ale ona jela( mensi zakolisani otacek a pri vypnutem motoru a ventilatoru a pri zapnuti klimy zacal foukat vzduch pruduchy).Omluva,delo se,ale jakoby to moc nechladilo.Jak to ma chladit pri nejakych 15-18 stupnich venku??Ma to byt ledove,nebo jen vlazne,skoro jako z normalniho vetraku?


při vypnutém motoru klima nemůľe přece chladit?!
kuclb
Tuesday 05 April 2005 - 18:13:19
Host
Tak jsem se pred chvili dozvedel.ze to muze byt i zaprasenym pylovym filtrem.Je to mozne,aby filtry delali takovou ostudu? _rendek
O»as
Tuesday 05 April 2005 - 18:33:16
Host
Zkus na volnoběh, jestli se ti ohřeje chladič klimy, během chvilky musí bejt teplej.A po daląím čase sepne vrtule cca 2-3minuty.
marty
Tuesday 05 April 2005 - 21:16:27
Host
U zapnuté klimy se musí točit střed řemenice kompresoru.Pokud se netočí je nízký tlak freonu nebo el.porucha.pokud je tlustá trubka do kompresoru namrzlá pylový filtr je ucpaný nebo ventilátor jede na první rychlost či nejede vůbec.Klima jede i v zimě (odmraľení čelního skla) jen její účinnost je velmi sníľena.Rozdíl mezi nasávaným(venkovním)a vyfukovaným vzduchem by měl být asi 20stupňů.
NIO
Tuesday 05 April 2005 - 23:08:31
Host
kontroluje se to tak ze se do 5 minut museji orosit trubky na klime. pri otackach tak 3000

Email
ICQ 26338144
kuclb
Monday 11 April 2005 - 22:05:16
Host
Ahoj,tak teda kdyz zapnu klimu,tak se nedeje vubec nic.Nic neklapne(nesepne),ani motor se "nezakucka".Asi neco nefungüje.Ale v zime mi to odmrazovalo.Bylo mi receno,ze kdyby tam bylo malo naplne,tak by kontrolka(spinac) nesvitila.Jinak se mi trubky neorosily,ani kompresor(ke kteremu je pristup jak k penezum)nebyl teply.Tak nevim.
Pavel
Tuesday 12 April 2005 - 08:35:37
Host
Ja jen k tomu odmrazovani skla - klima se prece vubec nezapne pokud je mene nez +4 stupne nebo jo?
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2062 sec,0.1614 z toho dotazů.