• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Calibra 4x4 trubo (c20let) vs Celica
Přejít na stranu  1 2 3 ... 13 [14] 15 16 17
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vrgadaa
Saturday 05 February 2011 - 15:02:03 Citovat
Host
zpet k tematu, tohle je aspon calibra:-)
Odkaz
Calibra 3.0 24V C30SE
Jiřik
Sunday 06 February 2011 - 20:06:21 Citovat
Host
Nejkrásnější pohled do motor. prostoru Calibry! To je podle mě motor. Škoda že je sekvence na R6/V6 tak drahá.
Jinak ten rozdíl na té brzdě- to je takhle počítám i u mě- dost znatelnej rozdíl ve vysokých točkách. Přičítám to nedostatečnosti reduktoru, nebo přívodních trubek. U těch nižších otáček jsi to měl nakrmený ale fakt dobře
Škoda že to moc nefungovalo (jak jsi psal) snad to teď bude lepší.
Jinak pípák jsem přelepil, je tišší.
vrgadaa
Monday 07 February 2011 - 19:08:13 Citovat
Host
vcera rano jsem jel rychle do Prahy-dalnice byla temer prazdna, nepamatuji, ze bych pomerne dlouhe useky jel naprosto sam. Takze reduktor docela stiha, jedine co mu nedela dobre, je prudka akcelerace, tj. podradit a zrychlit-to fakt prepne do benzinu:-(. Nevim zkusim se s nimi domluvit, jestli by to neslo, aby to pak zase auomaticky preslo do LPG. Takhle musim dvakrat zmacknout prepinac, poprve to odstrani poruchovy stav-provoz benzin a po druhe to prepne do plyn-po chvilce
...
jeste k te 3litrove calibre-to fakt nebylo jednoduchy to tam dostat
Odkaz
...
jinak ten polak ma na svych strankach i normalni oturbeny auta
Jiřik
Tuesday 08 February 2011 - 14:16:20 Citovat
Host
Ty jo, tyhle lidi obdivuju! Nebo je to už na léčení
Když vidíš, jak to jezdí, tak to je fakt jen na drifty, Cali má těžiště vepředu, je dělaná na přední pohon- přední náprava až u dveří, zadní málo podseknutá. S takovým autem jezdit v zimě do práce, tak mi z výfuku teče čistej adrenalin.

K tomu přepínání při akceleraci: Nevím jak je Tvoje LPG jednotka rychlá, ale je to o rychlosti. Možná by pomohlo zkusit napojit jinam MAP senzor toho LPG. Pokud máš interface a notebook, tak je to vidět, dá se laborovat, kde je to nejcitlivější- tipuju někdě hodně blízko turba. Dá se to taky obohatit mírně nad lambdu 1, při běžné jízdě to automaticky ochudí, při akceleraci to pak načte původní- bohatší mapu. Takto jak to máš vzniká v benzínové ECU pěknej guláš!
vrgadaa
Tuesday 08 February 2011 - 18:57:38 Citovat
Host
ten polak tam toho ma vic, vetsinou turba-takze inspirace
...
Odkaz
...
ja do toho vrtat nebudu, pokud jedu slusne, tak LPG stiha a kdyz prasim, tak ten benzin nicemu nevadi, uvidime, co reknou plynari na muj pozadavek automatickeho prepnuti po odezneni poruchoveho stavu
Jiřik
Wednesday 09 February 2011 - 11:24:29 Citovat
Host
Ty jo, VeBe, 306 koní, 469 Nm- a to výfukové vedení nemá chybu! - to by bylo naprosto ideální auto pro mě!
Tigra LET, navíc v LPG sekvenci- máme se co učit
qpc
Wednesday 09 February 2011 - 11:58:18 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Jiřik napsal ...

Ty jo, VeBe, 306 koní, 469 Nm- a to výfukové vedení nemá chybu! - to by bylo naprosto ideální auto pro mě!
Tigra LET, navíc v LPG sekvenci- máme se co učit



v německu ti Vectru B at s C20LET/LEH nebo s 3.0kompresor klidně postavěj i zapíšou do TP,to jen tady to nejde

no,když by to pro auto bylo akorát protebe,jak píšeš, tak si HO vyrob,ne?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Jiřik
Wednesday 09 February 2011 - 18:00:52 Citovat
Host
Pořád ne a ne sehnat turbomotor za rozumnou cenu...
Za potkanej tu chtěj 13-15 tisíc, to je moc __;
Nemáš něco? Stačila by mi ŘJ, svody, sání, turbo, vačky a hadice a kabely okolo- prý to jde napasovat na XE
Tydou
Sunday 13 February 2011 - 16:18:32 Citovat
Host
jirik: kolik ses ochoten dat za funkcni?
Jiřik
Monday 14 February 2011 - 14:15:45 Citovat
Host
Tydou, já funkční nepotřebuju, teď mám volnejch tak 10tis. Potkanej by mi klidně stačil!

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 13 [14] 15 16 17  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1959 sec,0.1533 z toho dotazů.