• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
bursikovne
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vrgadaa
Wednesday 10 June 2009 - 20:45:06 Citovat
Host
konecne mi dorazil technicak na muj novy nadherny dualram
Odkaz
...
bohuzel jeste ve tvaru komunisticke bile knizecky a podle toho dementa bursika je to auto s poplatkem za prepis 10000 Kc, protoze nei uvedena emisni tridy, pritom ma euro dvojku, Co s tim? Resil uz to tady nekdo?
Martas
Wednesday 10 June 2009 - 20:57:02 Citovat
Host
Tam je motor C30 ... nebo neni ?

Motory C jsou Euro 1
JardaB
Wednesday 10 June 2009 - 21:29:52 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Nekde na netu je postup, jak sehnat prislusne papiry aby byla norma odpovidajici - pres Dekru nebo tak nejak, neco to stoji, ale tady by se to mohlo vyplatit.
Zmr.di system, ja se zarek, ze nekoupim zadne auto, za ktere bych mel tenhle poplatek platit, to by me nas... a zkazilo nejmin cely den

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
vrgadaa
Thursday 11 June 2009 - 12:42:01 Citovat
Host
ze je to euro2 tvrdil prodavajici asi na zaklade zelene nalepky na skle-cistota vyfukovych plynu S2. Ale na STK se tvarili, ze euro1 to bude, ale musi se to doresit pres nejakou instituci-asi ta Dekra. Takze naklady na prepis starsiho auta: evidencnin kontrola 200, novy znacky jsou myslim za 800, bursikovne 5000 a dopsani emisni kontroly asi litr, takze neco pres 7000 korun, coz je vic nez kupni cena:-(, at zijou urady a zeleni zvlaste:-)
Martas
Thursday 11 June 2009 - 12:49:18 Citovat
Host
S2 v "davne minulosti" znamenalo ze vozidlo je vybaveno tkzv. rizenym katalyzatorem, ale neudavalo emisni normu, ktera byla zavedena az pozdeji.

Cislo/E = Bez Uronormy
C = Euro 1
X = Euro 2
Y = Euro 3
Z = Euro 4
A = Euro 5

Datumy o kterych se nekde lze docist jsou jen datumy odkdy dana norma plati, to znamena, ze nezalezi na tom kdy byl motor vyroben ale jakou normu splnuje.
Lhex
Friday 12 June 2009 - 11:03:54 Citovat
Host
vrgadaa napsal ...

dementa bursika

jen pro uplnost, není evidentně jediný, IMHO je jich mnohem víc - kupř. komunisti- pouze jeden se zdržel jinak pro!! !Pj: (jde o zákon 383/2009 Sb. hlasování proběhlo dne 23.9.2008 s tímto výsledkem:
Odkaz
!!(a)
JardaB
Friday 12 June 2009 - 11:18:08 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak ono samozrejme nejde o nejakou ekologii, ale o prachy, teda jak je z lidi a lobujici Skodovky dostat a v tom panuje mezi komunisty ve vsech politickych stranach celkem shoda... Ale to Vrgadovi asi moc nepomuze

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
vrgadaa
Friday 12 June 2009 - 22:23:04 Citovat
Host
no mne se na tom libi i ta poverena spolecnost, ktera bude zjistovat tu emisni normu, kterou to auto ma apak si za razitko vezme pres litr, bohuzel zatim stale nedoreseno, nakonec z to ho bude 10 000 pokuty, pac v technicaku neni vyplnena kolonka a to i pres to, ze to slo do provozu 30.12.1992 a ma to rizeny katalyzator. Vcelku bych jeste pochopil, ze asi nebudou ekologicka auta bez katalyzatoru, ale tohleto ma rizeny katalyzator s lambdou-nejak mi to hlava nebere, dam vedet, jak to nakonec dopadlo, zatim jsem v ocekavani
vrgadaa
Monday 15 June 2009 - 20:53:12 Citovat
Host
smeruje to k zaveru. Evidencka 200, Dekra za papir s normou litr, je to opravdu Euro 1, takze Bursikovi do klokanku 5litru a znacky pokud nepodrazili 8kil-jdu tam ve stredu.
............
Suma sumarum auto za 6litru urednikum dalsich 7litrru, rocni ruceni 54mil/54mil i se sklem a asistenci za 6100-pres maklere a hlavne bez bonusu (pro nejvyssi obsah)
...
Ne ze bych bonusy nemel, ale po te co mi v normalni pojistovne rekli, ze bonusy mi mohou uznat jen na jedno auto, vyuzivam sluzeb makleru.
.......
No a pravda je zapotrebi to poladit-urcite visco spojka a par dalsich drobnosti, novy to holt neni:-)
vrgadaa
Wednesday 17 June 2009 - 16:26:33 Citovat
Host
jak rekli-tak udelali. Bursikovne se jmenuje po urednicku prispevek na likvidaci autovraku:-)
...
loni jsem koupil ackovou omegu za 10 litru ale s prepisem vysla levneji, predpokladam, ze tetnto uzasny krok zajisti obrovske volebni preference strane zelenych na dalsich 20 let dopredu.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1926 sec,0.1520 z toho dotazů.