• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
problém na evidenční kontrole
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Monday 09 March 2009 - 08:37:11 Citovat
Host
MarianL napsal ...

[/quote1236544600]

pokud jsem to dobře pochopil, měl bych zajet na úřad a zažádat o tu změnu, ale pak nerozumim proč mě na úřadě řekli, že jak je v databazi jednou napsano číslo motoru vybroušené, tak výmaz neudělaj a nikdo mi nedokáže říct co s tim pořád mě odkazujou na původního majitele, začínám si připadat jak v začarovanym kruhu.. přece to musí jít, zítra na ně znova vlítnu a bez kladnyho vyřízení se nehnu..



No kdyby sis to cislo zkontroloval pri koupi, usetril sis tuhle praci ... a mas pravdu ze je to celkem bezvychodne. Docela rozumim tomu ze se s tebou nikdo nebavi, z pohledu legislativy proste udaje nelze overit = neprovozuschopne vozidlo.
MarianL
Monday 09 March 2009 - 20:27:21 Citovat
Host
Martas no to mas sakra pravdu, vin sem si prekontroloval cely auto prolezl ale cislo motoru to sem podcenil a jelikoz jsem to kupoval na inzerat od jednoho solidniho chlapika vubec by me nenapadlo, ze by mohlo byt tohle v neporadku.. je to ponauceni.. ze za blbost se plati..

Nekdo se tu ptal co na to puvodni majitel, no cukal se pekne, o nicem nevedel, naposledy se omluvil za problemy, pry to tak koupil pred 3 roky a nic s tim nedelal a nikdy mu cislo nebylo pry kontrolovano a tak vlastne ani nevedel ze to neni ok. Samozrejme by akceptoval odstoupeni od smlouvy, ale me penize jiz pouzil a leda by mi to splacel atd.. no to me prislo horsi nez zkusit ten motor nejak zlegalizovat..

Kazdopadne mohu s radosti oznamit, ze to mam za sebou, auto jsem si nechal i s motorem a problem je jiz vyresen. Ovsem to jakym zpusobem to probehlo nepatri (jak uz tu nekdo napsal) na tento web.

Diky vsem zucastnenym
M
WISAStar
Wednesday 11 March 2009 - 15:36:16 Citovat
Host
MarianL napsal ...

Martas no to mas sakra pravdu, vin sem si prekontroloval cely auto prolezl ale cislo motoru to sem podcenil a jelikoz jsem to kupoval na inzerat od jednoho solidniho chlapika vubec by me nenapadlo, ze by mohlo byt tohle v neporadku.. je to ponauceni.. ze za blbost se plati..

Nekdo se tu ptal co na to puvodni majitel, no cukal se pekne, o nicem nevedel, naposledy se omluvil za problemy, pry to tak koupil pred 3 roky a nic s tim nedelal a nikdy mu cislo nebylo pry kontrolovano a tak vlastne ani nevedel ze to neni ok. Samozrejme by akceptoval odstoupeni od smlouvy, ale me penize jiz pouzil a leda by mi to splacel atd.. no to me prislo horsi nez zkusit ten motor nejak zlegalizovat..

Kazdopadne mohu s radosti oznamit, ze to mam za sebou, auto jsem si nechal i s motorem a problem je jiz vyresen. Ovsem to jakym zpusobem to probehlo nepatri (jak uz tu nekdo napsal) na tento web.

Diky vsem zucastnenym
M


kde jsi auto kupoval? napis mi na mail Email dik
MarianL
Wednesday 11 March 2009 - 19:36:49 Citovat
Host
kde jsi auto kupoval? napis mi na mail Email dik
[/quote1236796506]

Promin, ale nenapada me jedinej rozumnej duvod proc bych to mel delat. Cau
freez
Wednesday 11 March 2009 - 20:10:17 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
MarianL napsal ...

kde jsi auto kupoval? napis mi na mail Email dik
[/quote1236796506]

Promin, ale nenapada me jedinej rozumnej duvod proc bych to mel delat. Cau


Třeba ví kdo číslo brousil

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
WISASTar
Friday 13 March 2009 - 09:38:18 Citovat
Host
MarianL napsal ...

kde jsi auto kupoval? napis mi na mail Email dik
[/quote1236796506]

Promin, ale nenapada me jedinej rozumnej duvod proc bych to mel delat. Cau


Promin, chtel sem pomoct

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1431 sec,0.1141 z toho dotazů.