• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Poloos?
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Monday 28 April 2008 - 14:26:53 Citovat
Host
...dik Yper-e ako vzdy co som tu sledoval odpovede tvoje su vycerpavajuce a zrozumitelne, dnes a zajtra som v praci ale potom sa nato vrhnem a dam vediet co a ako som poriesil.Ale myslim ze problem je v tom silente co pises a je ulzeny v zadu, ja som mal v haji ten predny a v lavo pod vyrovnavacou nadrzkou a bolo my divne ze odysli naraz ale treti co je vpod vzduchovim filtrom je OK,nevedel som ze tam je este ten zadny.Ono v katalogu som ho nasiel po zadani vozu + motoru ze su tam 4, ale som len amater a tak som na to ako sa vravi kalil.....Zatial este raz dik za rady.P
Jiřik
Tuesday 29 April 2008 - 08:14:05 Citovat
Host
Měl jsem to samý u Astry 2.0 16v a byla to vůle v diferáku- když jsem zařadil za 1 a s vypnutym motorem tlačil auto na rovině dopředu-dozadu tak se to pohnulo tak o 70cm. Vyndal jsem diferák a zjistil, že ta tyčka co drží satelity proti sobě tam jen volně kvrdlá, vůle tak 2mm! tak jsem ho vyměnil za jinej z druhý převodovky. Je třeba ale spočítat zuby na talířovém kole, to může mít každá převodovka trochu jinak. Pokud ano tak se musí kolo přehodit.
To jenom kdyby silentbloky nepomohly.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1943 sec,0.1576 z toho dotazů.