• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kapota astra f
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
folda
Saturday 12 April 2008 - 16:24:28 Citovat
Host
ahoj lidićky mam problem mam astru f a nevim co s tim, nevim předchozi majitel co dělal ale předek mi nelicuje jeden blatnik levy a kapota neni přesně uprostřed nad světly koukal jsem podkapotu tam jsou 4 šrouby ale ta kapota jde jen do předu a do zadu , ja bych potřeboval štelovat do strany mužete poradit jak tu kapotu vystředit potom bych si doladil i ten blatnik/shrnuto kapotu do leva blatnik u blinkru taky krapet do leva cca5mm možna o něco vic/
legionar
Saturday 12 April 2008 - 16:59:11 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
To vypadá, že to bylo bourané na předek. To půjde asi těžko srovnat ale více určitě řekne freez, až si to tu přečte



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
freez
Saturday 12 April 2008 - 17:38:54 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Tak to skutečně vypadá, jako by auto bylo bourané na předek. Aby kapota byla ujetá tak, že není mezi reflektory přesně to je divné, navíc blatník pokud taky nesedí je to o to divnější. Kapota by měla jít štelovat dopředu/dozadu res. nahoru/dolů ale napadá mě jedině to že někdo, měl kapotu dole sundanou, možná že jí opravoval kdo ví a pak při zpětné montáži otočil držáky to je možné vysvětlení toho, že by byla celá kapota posunutá do pravé strany mimo osu světel. proč je posunutý i okraj blatníku u blinkru mi není jasné, snad jedině špatné napasování blatníku. Chtělo by to fotku pokud máš pošli jí klidně meilem mě, já jí sem dám. Takhle se to dá špatně představit. Na mé ex astře vypadá lícování takto a ani si nedovedu představit jak by kapota mohla být celá ujetá a blatník taky , jedině snad ta bouračka na předek , jenže kdo by to opravoval a pak neslícoval k sobě ? jak ti sedí světla vůči horní hraně kapoty ? a co mezery mezi blinkrem a světlem ?





Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
folda
Saturday 12 April 2008 - 20:35:00 Citovat
Host
že to bylo bourany je jasny objevil jsem i stopy po lakovani ale chtěl bych to slicovat aby to vypadalo zitra dam fotky buď freezimu nebo tady, je to cely divny asi odflaknuta oprava je to dost sfušovany
Martas
Saturday 12 April 2008 - 21:14:31 Citovat
Host
Zarovnavani dilu se dela vsemi moznymi prostredky, celkem bezne se zovalovavaji kulate diry, prihybaji panty atd ... Tahkle na dalku ti tezko nekdo neco poardi, kazdopadne 5mm je hodne na nejake jemne doladeni.
folda
Sunday 13 April 2008 - 15:38:10 Citovat
Host
Freez:mam ty fotky na jaky mejl ti je mam poslat?
freez
Sunday 13 April 2008 - 15:58:13 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
folda: to je úplně jedno třeba sem Email a nebo sem Email

[ Upraveno Sunday 13 April 2008 - 20:17:56 ]

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
D.J.
Sunday 13 April 2008 - 21:29:11 Citovat
Host
Já jen malou technickou poznámku. Viděl jsem jednou vedle sebe dva na první pohled stejné levé blatníky na Astru F od jisté nejmenované firmy. Rozdíl v horní hraně souběžné s kapotou od špičky blatníku ke sloupku čelního skla byl 3,5cm. Pak se nediv, když to někdo neodborně opravil horkou jehlou a ještě s nekvalitními díly. A ta kapota může být nová, ale někdo třeba nechal staré panty s tím, že je jen od oka vyrovnal a máš další problém. Nejhorší bude, pokud máš po bouračce nějak posunutý i podběh, to si pak můžeš koupit i originální díly a nedomluvíš se s tím.
folda
Sunday 13 April 2008 - 22:45:25 Citovat
Host
freez: mas to tam
freez
Sunday 13 April 2008 - 22:53:28 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
a je to tady , mno je toí slušně doprasený !buch















Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1526 sec,0.1176 z toho dotazů.