• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
žhavení
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rutus
Tuesday 01 March 2005 - 13:12:08
Host
Proste vsude se davala prednost nafte jako skvelemu palivu. Kdyz nam vy lacni benzinaci vysajete vsechnu ropu nevim, nevim...
riwal
Tuesday 01 March 2005 - 14:25:34
Host
Ani bych neřek kvůli palivu, ale kvůli samotnýmu dieselovu motoru - pro náklaďáky, kamiony, těľké pracovní stroje, tanky, lokomotivy, zaoceánské lodě a Tvoje auto je to ideální motor kvůli kroutícímu momentu a holt benzínovej motor je o otáčkách a ne síle, takľe roztočit takovej lodní motor tankeru na 6000 otáček, to by byl mazec
David
Tuesday 01 March 2005 - 14:50:41
Host
Tak vám vąem moooc děkuju, ľe jste mě uklidnili. Jo Opel a v naftě Nic proti benzinu ty jsem měl doteď, na kratąí trasy je asi lepąí a ľivějąí ale na ty dálky přece jen míjím víc benzínek bez zastávky neľ předtím Jeątě jednou dikec.
Lib
Tuesday 01 March 2005 - 15:41:58
Host
riwal: jj zive si predstavuju Sergeje jak toci 5500 muhehe A na druhou stranu si taky celkem umim zive predstavit takovyho superbika jak ma litrovej dvouvalec dyzl, jak jede a dela to kadle kadle a motorka poskakuje do rytmu
Golem
Tuesday 01 March 2005 - 16:08:43
Host
Jo taky jsem si chvalil Astru G Caravan 2.0DI 16V diesel X20DTL dokavaď mi nevodeąla řídicí jednotka vstřikovacího čerpadla a ani nepozdravila. Nekup si cvičně celý nový čerpadlo s elektronikou... Jsou to kvalitní vozy... _legion
NIO
Tuesday 01 March 2005 - 18:23:13
Host

s tou 1,7 je to v poradku. jsou tam nizkonapetove svicky a ty se rychle rozhavia z dobela. u starsich ropaku 2,0 h nebo l je to uz horsi. proto se nekdy stane to co popisuje rutus. ale i to je v pohode.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1378 sec,0.1101 z toho dotazů.