• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
žhavení
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Astra 1,7 ľhavení
Tuesday 01 March 2005 - 12:08:37
Host
Dobrý den, auto (Astra 1,7 2001, 130t km)mám cca měsíc a docela mile mě překvapilo ľhavení při těhle mrazech. Při současných teplotách se mi ľhavení při startování rosvítí a v podstatě okamľitě zhasne (2-3vteřiny). Při zastavení na cca 5min. a opětovém startování někdy ani kontrolka ľhavení nesvítí. Měl jsem půjčenou novou Octavii (najeto cca 20t km) a té to trvalo podstatně déle (6-8 vteřin) a ľhavila i po uvedeném intervalu zastavení (to uľ ale kratąí dobu) Je to normální, nebo můľe být někde chyba u Oplíka? Díky za vaąe komentáře a zkuąenosti.
David
Tuesday 01 March 2005 - 12:21:00
Host
sorry za to prohození autora a názvu článku..
riwal
Tuesday 01 March 2005 - 12:23:18
Host
Nemyslím si, ľe je něco ąpatně, jsou to úplně jiný motory. Kdyľ Ti to startuje napoprvé, tak je to v cajku.
Duffy
Tuesday 01 March 2005 - 12:29:23
Host
Chyba u Oplíka? ®e tě ústa nebolí Pamatuj si Opel je bezúdrľbový, bezproblémový auto
Teď váľně:
Stejně, jaks popisoval mi ľhaví i sluľební Clio 1,5d (cca 3-4vteřinky r.v.04)... Podle mě je vąe OK. Moľná počkej na reakce daląích profi-renbauistů... Já patřim jen k renbauistum bez profi
Pavel
Tuesday 01 March 2005 - 12:48:07
Host
Taky mam 1.7 dti, zhavi mi to max 2 vteriny a jen kdyz je to studene a startuje to okamzite, max spokojenost. Pry jsou tam nejake rychlozhavici svicky
rutus
Tuesday 01 March 2005 - 12:50:49
Host
Myslim si, ze je to v poradku. U mne u motoru 2.0DTi je projev u startovani zhruba stejny. Akorat kdyz rano startuju promrzly auto, tak to sice nastartuje okamzite, ale motor se hodne neprijemne na moment jakoby zaklepe. Ale nedelam si z toho moc tezkou hlavu...
riwal
Tuesday 01 March 2005 - 12:55:37
Host
To se nediv, ľe se zaklepe, víą co to je za hmoty co se roztočí - uľ si viděl startovat lokomotivu
Duffy
Tuesday 01 March 2005 - 12:57:11
Host
rutus napsal ...
Myslim si, ze je to v poradku. U mne u motoru 2.0DTi je projev u startovani zhruba stejny. Akorat kdyz rano startuju promrzly auto, tak to sice nastartuje okamzite, ale motor se hodne neprijemne na moment jakoby zaklepe. Ale nedelam si z toho moc tezkou hlavu...


nj, to kamnamobily dělají
Ne, soráč, uľ nechci rozviřovat hádanici
rutus
Tuesday 01 March 2005 - 13:00:57
Host
riwi, myslis tu elektrickou lokomotivu. Jo to jsem videl, je to parada, tyristory a tak.
A pak jsem jeste videl startovat benzinak pres kliku, to uz zadna slava nebyla
riwal
Tuesday 01 March 2005 - 13:02:52
Host
Víą dobře, ľe jsem myslel diesel-elektriku, třeba Sergej - to je stroj
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1553 sec,0.1218 z toho dotazů.