• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Koncovy Vyfuk VeBe 1.6 16V
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Friday 06 August 2004 - 09:49:33
Host
Jakou mříľku, na masce ?
Lib
Friday 06 August 2004 - 09:57:53
Host
"pletivo" na masce B-ckovym vekinam moc slusi ...
David ST
Sunday 08 August 2004 - 14:51:01
Host
No mrizku zatim kompletni nemam....V paci mamme sikovnou masinku (LASER) a ten do plechu vyrizme co si preju... Tak zkousim zda by byla lepsi maska jen s dirama, ci s drazkama ci ze sipama a jestli mam doprostredka udelat oplackej znak....Dneska sem vymyslel stima sipama a opl znakem uprostred....Ale nemam ji jeste udelanou v plechovy forme....Mistr tam porad otravoval a ja nemel moc prilozitosti delat neco domu. ale v pondeli ji vypalim....
Jenze taky nevim jakou barvu by mela mit....Cernou,zelenou(jako auto) ci stribrnou...
riwal
Monday 09 August 2004 - 12:18:07
Host
Já by byl jednoznačně pro černou, na nárazníkách máą taky černý plasty, tak se to hodí.
DavidST
Monday 09 August 2004 - 14:49:30
Host
Zkousel sem vylestenej nerez z 14dirama,pak nerez z drazkam a dneska cernou....Ale ta stribrna je asi hezci...
Je videt na dalku
Lib
Tuesday 10 August 2004 - 08:56:57
Host
ja bych sel tak do cerne ... stribrna se ti stejne casem zasere jak jetel, nepujde vycistit a bude to vypadat hnusne. Cerna je na to lepsi a jak rika riwi - vekina ma cerny doplnky, stribro tam nebude sedet. Ale to uz podle vkusu kazdeho soudruha
David ST
Wednesday 11 August 2004 - 21:01:34
Host
A kdyz si koupim hlimikovou mrizku na masku tak jak ji tam prichytim???? &|
DavidST
Sunday 15 August 2004 - 12:24:52
Host
Ahoj
Zkousel sem odmontovat posledni díl vyfuku a dal sem misto nej 1.5m trubku....Bohuzel to ma zvik jako kdyz mam diru ve vejfuku....
Kdyz bez toho koncoyho tak to chce mit asi prostredni dil novej co???? Vsechny dili mam puvodni rv96
riwal
Monday 16 August 2004 - 09:46:26
Host
No jasně, prostředek bejvá uvnitř prorezlej a pak to má divnej zvuk, taky to chce tu koncovku, jak jsem psal. Samotná trubka ľádnej úľasnej zvuk mít nebude. Taky teď musím střed vyměnit, klokotá to vněm jak ve starejch pendlovkách.
DavidST
Monday 16 August 2004 - 17:58:31
Host
Jo asi jako plechovka....
Tys bysl pro koncovku jednoplastovou nebo pro dvou???
Nechci abych mel nejakou ladenou ci vydaval turbo zvuky...

Mam normalni koncovku.....Vypada to jako tri trubky dve vedle sebe a jedna zanima uprostred....To asi nebude mit zadnej efekt... &|
Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2111 sec,0.1719 z toho dotazů.