• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Koncovy Vyfuk VeBe 1.6 16V
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lib
Thursday 05 August 2004 - 11:54:22
Host
riwal napsal ...
Mám tam dvoupláą»ovou laděnou od Spei asi tu nejdraľąí co nabízej . Asi by nebylo dobrý tam dávat obyč jednopláą»ovou. kukni sem Odkaz

Proc by to nebylo dobry?
riwal
Thursday 05 August 2004 - 12:13:27
Host
Protoľe jednopláą»ovka ti neudělá správnej hlubokej bublavej zvuk. To tam rovnou můľeą nech jenom tu rouru.
David ST
Thursday 05 August 2004 - 13:22:41
Host
Takze by tam mohla byt i jedno plastovka.....
Ta ladena je tam jenom kvuli zvuku.....
Takze tam muze byt trubka a na ni koncovka obycejna a na funkci to nema vliv....
Ptam se proto ze sem vydel rozparanej vejfuk a jsou tam)
prepazky z derovanyho plechu...Taze to musi mit nejakej ten odpor....

riwal
Thursday 05 August 2004 - 13:42:00
Host
Jakýs takýs přepáľky tam jsou, ale je tam hlavně kvůli hluku. Hlavní utlumení dělá kat a střeďák, zadek, jak jsem sám poznal, uľ nemá na nic vliv, jeno ma hluk. Kdyľ mi upad tak jsem 3 neděle jezdil bez něj a trubka od střeďáku mi končila před zadním kolem a výkon ani spotřeba se nezměnila. Jasně, ľe tam stačí 1 pláą», ale doporučuju 2 pláą» je to fakt lepąí i ve Spei mi to říkali. 1 pláą» je jen na ozdobu a tý parády taky moc nenadělá.
Lib
Thursday 05 August 2004 - 15:22:21
Host
riwal napsal ...
Protoľe jednopláą»ovka ti neudělá správnej hlubokej bublavej zvuk. To tam rovnou můľeą nech jenom tu rouru.

No super, ja zadnej spravnej hlubokej zvuk nechci, nepotrebuju budit pozornost, takze jednoplastovka Anebo rovnou tu rouuru, ted je tam taky jen roura a jezdi to, tak co Ja radeji nenapadny auto nez napadny
riwal
Thursday 05 August 2004 - 15:29:44
Host
Proti gustu ľádnej diąputát, jasně
David ST
Thursday 05 August 2004 - 22:39:56
Host
Hlavne se tu vi dva nepoperte....Az mi koncak upadne dam tam rouru a koncovku...
riwal
Friday 06 August 2004 - 07:06:15
Host
To máme s Libem normálně, takový ąkádlení. My si to povíme nasrazu, jak je to s těma koncovkama.
Lib
Friday 06 August 2004 - 08:21:52
Host
jojo presne tak Na srazu budu mit jeste origos, taky to ma skvelej zvuk bo je to jak cednik a to nejen uvnitr
David ST
Friday 06 August 2004 - 09:17:00
Host
Snad se na sraz taky dostanu...Ale 18.8 davam menit zadni tlumice..Uz meli bejt davno vymeneny ale ani jeden ze dvou co tam maj bejt tam nepasujou...Nejakej snizenej podvozek od 70let nemce ....Tak doufam ze tahle dilna to udela,kdyz se tak chvalili... ....Snad to teda stihnou....
vcera sem delal mrizku.....ale nevim zda je to lepsi &|
Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1847 sec,0.1445 z toho dotazů.