• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VeBe - alarm
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
laca
Monday 02 August 2004 - 11:17:48
Host
Cus bus, prosim o radu. Ve sve VeBe r.98, mam ve strednich sloupcich cidla, na palubce takovej ten cudlator s prchajicim clovickem ... no proste to vypada jako by tam zakladni alrm byl. Ale kdyz zamknu auto (2x stisk na dalce), kontrolka na palubce po 10s zacne blikat (podle manualu OK), ale vyvolat alarm nejde.
Je to jen nejaka priprava? Co se musi dodelat? Jak poznam jetli tam je nebo neni?
Pls poradte totalnimu amaterovi &
Pavel
Monday 02 August 2004 - 20:44:49
Host
Ty čidla na sloupcích by měly být pohybový. Udělej v autě pohyb nebo je rovnou po těch 10s zakryj rukou a uvidíą. Taky můľeą zkusit v autě něco zapnout. např. světla, jestli nemáą alarm reagující na odběr proudu.
Kulich
Tuesday 03 August 2004 - 07:55:28
Host
Zkus otevřít okno a zamknout auto na dvakrát ..... pak tam strč ruku. Mělo by to začít troubit a blikat...
Jestli máą ty čidla kaput, tak můľeą zkusit zatáhnout za páčku od motorového prostoru a zase na dvakrát zamknout. Po těch 10 sec zkus otevřít motor a to samý.... mělo by to začít troubit a blikat (teda tak to mam aspoň ja na VeBe 96 2.0 16V CD)
Jinak auto mi neąlo zamknout, kdyľ jsem měl otevřenou haubnu úplně ...
opel.vectra
Tuesday 03 August 2004 - 10:42:17
Host
Spíą ani ne zamávat, ale při tom otevřeným okýnku ve vnitř zatleskat, to funguje spolehlivě
laca
Tuesday 03 August 2004 - 10:48:35
Host
diky za vase tipy, vecer to doma zkusim. Zatim jsem zkousel tam nekoho zavrit a ten po deseti sec zacal zurive mavat ... a nic. S otevrenou haubnou to fakt zamknout nejde Doufam, ze to bude fungovat, fakt by me to potesilo.

P.S. - Na zacatku jsem zapomel napsat, ze je to v CDX
laca
Thursday 05 August 2004 - 23:17:08
Host
Díky vąem, je to v pohodě. Auto bliká a troubí aľ to rve bubínky
Je super zjistit, ľe v autě funguje něco navíc, s čím jsem uľ nepočítal. Nevím proč mi to neąlo dřív, kaľdopádně Kulichův tip na test s haubnou funguje spolehlivě
Díky ... Oplům zdar
Kulich
Friday 06 August 2004 - 07:19:57
Host
naąe firma Vám děkuje za Vaąi přízeň v testu ...
Přiąel jsem na to tak, ľe kdyľ jsem lezl do motoru na ruąné ulici a byl jsem sám, tak jsem nechtěl přijít o věci nějakým čorkařem. Otevřel jsem haubnu a zamkl auto ze zvyku na dvakrát..... Sám jsem se lek a cuk, jako bych dostal ránu od elektriky, kdyľ jsem otevřel hubnu No a lidi, ti na mě čučeli, jako kdyľ to auto vykrádám....
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1501 sec,0.1132 z toho dotazů.