• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Předělání el. stahování oken
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Tomáą
Saturday 16 April 2005 - 08:16:33
Host
Zdravím Vás, mám dotaz. Koupil jsem VeBe DTI 99 a jelikoľ jsem se snaľil uąetřit je "holá"... má sice 4 airbagy (základ), ale chybí klima a mám dokonce "ąvihadla" (mechanické stahov. oken). V zimě bylo vąe OK, ale uľ teď cítím, ľe alespon elektrika do oken by bodla... nevíte někdo, jestli se toto dá nějak předělat a co to obnáąí??? Dík T.
Yper
Saturday 16 April 2005 - 12:32:09
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Myslím, ľe elektřinu bys mohl mít do tunelu k řadící páce přivedenou (vzhledem k výbavě co máą), takľe měchanismus s motorem do jedněch dveří na vrakáči bys mohl pořídit za cca do 1200 ká, protoľe tohle po mně chtěli, kdyľ jsem si to chtěl dodělat do zadních dveří. K tomu připočti nový plastový rámeček okolo ąaltrpáky s ovládacími tlačítky pro stahování-cenu ale nevím. Raději si kdyľ tak kup takový, kde jsou tlačítka pro stahování vąech čtyř oken, protoľe v budoucnu se rozhodneą třeba dát stahování i do zadních dveří a pak co stím původním, kde jsou jen dvě?
Pak demontář tapecírunku a rozebrání původního mechanismu a montáľ nového, včetně osazení skla - to je celkem jebačka.
Udělat to jde a mohl bys to za víkend určitě zmáknout - pokud jsi alespoň trochu zručný.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Tomáą
Saturday 16 April 2005 - 15:38:29
Host
2 Yper: díky. Jak poznám, ľe mám eletriku přivedenou do středového panelu??
Yper
Saturday 16 April 2005 - 16:35:28
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Po demontáľi plastového krytí ąaltrpáky a následně daląích plastů směrem k ruční brzdě, by se tam měly nacházet konektory - mluvím v mnoľném čísle, protoľe jeden z nich bude pro připojení diagnostiky (jinak kaľdé auto má přípojných bodů na diagnostiku několik - 1x v interiéru a 1x pod přední kapotou. Takľe dva konektory by tam měly být určitě. Ten na diagnostiku poznáą podle toho, ľe jeho kabel by měl směrovat za řadící páku směrem k ŘJ - alespoň u mého X20DTL ji tam mám - plecová krabice podobná větąímu HDD.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Tomáą
Saturday 16 April 2005 - 20:54:56
Host
...pod krytkou zu ruční brzdy jsem nasel konektor na připojení diagnostiky a jeątě 2 daląí...kabeláľ vede dozadu (směrem k ruční brzděú... něco podobného najdu i ve dveřích?? K připojení motorku?? Dík T.
Tomáą
Monday 18 April 2005 - 14:23:34
Host
..znamenají ty dva konektory, ľe mám přípravu pro elektriku?? Je to někdo schopen předělat?? Dík T.
Yper
Monday 18 April 2005 - 14:27:54
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No, tak ty dva daląí jsou na el. stahování oken. Jeden je na přední pár dveří a ten daląí na zadní.
Musíą sundat tapecírunk dveří a podívat se, zda tam onen konektor pro připojení motorku je.
Pokud nemáą kníľku od Etzolda "Jak na to", tak tady někdo povídal, ľe existuje v el. podobě -snad Pr»ka?, takľe kdyľ tak se obra» na něho, ale já ten postup kdysi popsal ve starąích příspěvcích, které budou hodně vzadu - tak od stránky 10.Pokud tam konektory vąude budou, tak to nejhorąí máą za sebou a uľ tě čeká jen mechanická práce - jeątě v poj. skříni zkontroluj, zda máą osazené pojistky a případně relé - nejsem si ale úplně jist.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Tomáą
Monday 18 April 2005 - 14:35:04
Host
Ok dík. Knihu Jak na to mám... zkusím sehnat vąe potřebné a poprosit "ztatnějąího" kamaráda... Sám si moc nedůvěřuju... T.
PanVectra
Friday 22 April 2005 - 08:48:33
Host
A co takova vectra A 93. c18nz uroven vybavy CD? předek v elektrice, sibr v elektrice... bude mit konektory pro dodelani elektriky? vite nekdo jestli se tim vybavovala? treba konektor pro pripojeni palubniho PC nema... dik za vase rady.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1386 sec,0.1086 z toho dotazů.