• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zatékání střechou
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Milan
Wednesday 20 June 2007 - 10:40:11 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Ahoj,zjistil jsem,že mi asi zatéká střechou pod hagusy a potřebuji je demontovat,ale nevím,jak jsou uchyceny.Asi jsou uchyceny pod tapecurinkem,ale taky nevím jak se demontuje.
Prosím o radu,jedná se o Astru G caravan.Předem děkuji za rady.
Milan
Wednesday 20 June 2007 - 11:24:09 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Nikdo neporadí?
Yper
Wednesday 20 June 2007 - 11:48:42 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Chvilku počkej. Každý den sem nechodí všichni a zase né všichni mělu tu čest tapecírunk demontovat.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Král
Wednesday 20 June 2007 - 12:07:20 Citovat
Host
Čéče Milane nejsem si jistej zda to je turch , mam pocit že jsou tam na haugusech nějaké krytky uevnitř ohybu a i z čele pod nima je imbus, takto jsem to měl já na kadetu, ale turch to na 99,99% nejde
Milan
Wednesday 20 June 2007 - 15:30:33 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Král: díky za odpověď,ale já tam žádné krytky nemám.Mám obavy,že to je skrz.Snad ještě někdo poradí.
L.u.k.e
Wednesday 20 June 2007 - 15:42:52 Citovat
Host
vse co je na strope odmotovat - madla na drzeni, stinitka, svetlo s okolnim plastem, oblozeni vsech sloupku i vzadu sloupky - takze i zadni drzaky pasu, proste vse co je na strope a okoli, pak to uz spadne samo _; mozna to budes muset "vytlacit" z vnitriho tesneni kolem vsech dveri, ale to je malickost...Je to snadne, ale nevyndaval bych to ven zu auta, jen bych ho polozil na sedacky a opravil to zatekani....a opatrne na to, je to krehky material ?lola
freez
Wednesday 20 June 2007 - 16:07:47 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Zdar milane , mám pro tebe špatnou správu určitě to je skrz , a jak píše Luke tak musíš odšroubovat zadní plst v kufru ten co je kolem okénka , pak roletka , pak úchyty nad okénkem jak vpředu tak vzadu , odhrnuot těsnění kolem dveří a pomalu vytáhnout tapecírunk z těsnení , pak ještě nad pátejma dveřma tu plastovou lištu , doporučím ti netahej ten tapecírung ven bo se s toho pak pos... uvolni si jednu stranu a pak vem hedr zmuchlej ho do klubka a pomalu vsun pod tapecírunk a tím ho vychýlíš , bohatě ti to bude stačit na to abys povolil ty šrouby od hagusů , ten tapecírunk se jenom trochu ohne nemusíš mít strach , dej tam tak každejch 50 cm jeden smotanej hadr a je to , jinak taky jsem si myslel že mi tam teče hagusem a nakonec jsem zjistil že borcům v oplu došel na styku střešních plechů tmel a voalá už tam teklo , dokonce jsem to sem už jednou psal , ale sám jsem to nenašel a z vlákna v kterém to bylo to nějakým záhadným způsobem asi zmizelo bo co , no to je jedno . Jo a jsou tam po odšroubování takové gumy , já sem si celej ten plech přetmelil a pod gumy jsem dal silikon a je klid voda už mi nikudy neteče. Snad sem to napsal vše když tak napiš kdybys něcemu nerozuměl . btw , je dobré mít nástrčkovej klíč 10 a 13 budou se ti hodit i s prstínkem se tam blbě může takže nástrčka je lepší . _;

[ Upraveno Wednesday 20 June 2007 - 16:11:50 ]

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
dada
Wednesday 20 June 2007 - 16:22:21 Citovat
Host
mě z pod hagusů vylezla ta těsnící guma přez kterou jsou přitaženy ke střeše, asi tam máznu silikon.....nic jednoduššího mě nenapadá.
Milan
Wednesday 20 June 2007 - 20:46:09 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
díky všem za rady,hlavně freezovi.Je to ale hrůza,nevím,jestli to zvládnu.Je to jen na levé straně.Budu to ale muset udělat,v servisu bych se asi nedoplatil.
freez
Thursday 21 June 2007 - 06:08:40 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Není zač , a myslím že to zvládneš , když nesundáš tapecírunk celej ale jenom tak odehneš tak to není tak zlé , jen pří zpětné montáži dej bacha až to budeš zase nastrkávat do těch gum kolem dveří ať si ten tapecírunk nepoškodíš aby to vypalo pořád jak z továrny a ne jako když to sundavaj pat a mat a je to samá díra a nebo prasklina ?lola jo a když už tam budeš tak se podívej v jakém stavu máš příčné zvpěry střechy , jsou uchyceny tam kde ten tapecírunk budeš odtahovat a jdou příčně přes auto , jenom zkouni jestli držej a hlavně jestli ti voda nezatékala právě dutou výstuhou po celé délce boku střechy , já jsem to tam měl už pěkně orezlé a než to proteklo abych si toho vůbec všiml tak už bylo pozdě ale to už uvidíš až to sundáš jak to vypadá _;

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1778 sec,0.1364 z toho dotazů.