• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zatékání střechou
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Milan
Sunday 24 June 2007 - 16:36:03 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
freez:mám ještě na tebe prosbu.Můžeš mně popsat,jak jsou ty plasty uchyceny a pak ty držadla,zkrátka jak se to demontuje,abych to neponičil.Můžeš to třeba poslat na můj e-mail: Email náhodou z Prahy?
freez
Sunday 24 June 2007 - 21:37:16 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Zdar Milane : tak pokusím se vzpomenout si na všechno vezmu to od zadu , je to lišta nad pátejma dveřma je nasunutá zleva i sprava pod plast co je okolo zadních okének v zavadelníku ten je na torxi a nebo už sem tam viděl i křížák je to samořeznej vrut ostatně jako povětšina co drží plasty v astře nejsem si jistej ale je to tuším torx č.5 není to moc velký já mám takovou sadu a ted přesně nevím kterej je jich tam hafo. No předtím musíš sundat zadní pás to je odcvaknout plastovou krytku , pak je tam šroub a to je nějaké 22 nebo 24 něco takového bylo to dost dorvaný bral sem to prstínkem akorád si pamatuj až to budeš sundavat jak jsou tam podložky atd u pásu je asi lepší to tam dát tak jak to bylo , nezapoměn že musíš také sundat na danné straně lištu v které jezdí roletka zavazadelníku ta je na dva větší torxi pak teprve půjde dolu plast který je okolo zadního okénka v zavazadelníku. Pak jsou tam držadla na ruce nad okénky ty jsou na dva torxi držadlo zatáhneš až dolu a z vrchní strany povolíš ty dva torci , pak to celé upadne. Přední pás jsem nesundaval stačilo jen uvolnit horní šroub co drží plast na středovém sloupku a pak to jde z pod plastu vytáhnout. No a už jenom odhrnout těsníci gumu co je kolem dveří resp jen na horní straně kde je pod ní zastčen tapecírunk a mělo by to být od zadu to začni odklánět od stropu a hned vzadu uvidíš uchycení hagusů a pak postupuj směrem dopředu. Snad nebudeš mít větší problém není to až tak strašný uvidíš. jinak s Prahy nejsem jsem ze západních čech z Karlovarska.Dal sem ti tam foto z AF ale mělo by to být nemlich to samé tak alespon orientačně , nic jiného nemám.



Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Milan
Monday 25 June 2007 - 08:50:08 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Nazdar freez:díky za obsáhlý popis,snad to zvládnu.Teď asi bude další problém,syn se včera vrátil a říkal že po natankování byl cítit benzin a že snad někde u zadního kola to kape,ne snad moc,ale občas.Já se v tom už moc nevyznám,ale budu se na to muset podívat,doufám,že to nebude díra v nádrži,snad nějaká hadice.Zkrátka staré auto a nové není.Ještě jednou díky za rady.
Milan
Friday 29 June 2007 - 09:54:34 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
prosím ještě o radu,jak se sundají ty držadla nad okénky.Mají tam být šrouby torxy,ale já žádné nenašel.Ty plastové lišty jsou jen nacvaknuté?

Astram G caravan rok 1999

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1259 sec,0.0964 z toho dotazů.