• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hlučnost
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Martin
Wednesday 23 February 2005 - 13:27:10
Host
Ahoj,chtěl bych se tu zeptat zda se dá odhlučnit vebe? nejde ani tak o motor ale spíą o okolní hluk z venku.Chci se zeptat jestli to uľ někdo má jestli mě muľete doporučit firmu a kolik by to asi stálo.jo a taky jestli to pak bude poznat chi ...díky moc P.S mám 1.6 16v a myslím si ľe to stačí na sluąné jeľdění.a vy co chcete závodit zkuste třeba motokáry a nebo okruhy k tomu určené.tam se pak pozná jak kdo umí jezdit není to jenom plný plyn a hurá.
Duffy
Wednesday 23 February 2005 - 13:31:30
Host
Já bych je neodsuzoval ty závodníky, je to taková interní poą»uchovací pře plná kamarádských rýpanců (jsou to fajn kluci- to řikam, aniľ bych byl 4%ní ).
Jinak co se týče tý hlučnosti, tak zkus napsat konkrétně co ti hučí (teda hlučí), odkud atd. Moľná je to něco u dveří, taky se to v dřívějąích poradnách řeąilo, zkus zalistovat
Jinak naąim 1,6kovým turbo-nitrákovým motorům zdar
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 13:43:13
Host
Jooooooooooo, pěkně si jim to nandal

Hele a kolik bere tobě ta Vectra? Dělám tady průzkum
Anonymní
Wednesday 23 February 2005 - 13:51:30
Host
ne to fakt nevím kolik mě bere je mě to fuk aľ se roľne kontrolka natankuju a víc to neřeąím.já je neodsuzuje jen ...to je fuk taky jsem si chtěl malinko rýpnout.jo a kde mě to hučí..nooo kolem dveří...ze zadu vąude.měl jsem pasata a tam byl klid...a ted jde vąe slyąet.
Anonymní
Wednesday 23 February 2005 - 13:55:19
Host
jooo a jeątě jeden dotaz...nechal jsem si dodělat anténu a nehorázně hvízdá...mohli ji blbě namontovat nebo je to normální.Pasat anténu měl a bylo ticho ?:o)
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 13:59:12
Host
No tak pardóón.
Duffy
Wednesday 23 February 2005 - 14:01:01
Host
Zkus se Martine juknout na 7mou stránku (téma: Těsnění dveří) - moľná, ľe to je ten problém. Anténu ti někdo fundovanějąí poradí, já jí mám v zadním skle
Anonymní
Wednesday 23 February 2005 - 14:06:19
Host
dík Duffy já ji tam měl taky a moľná jeątě mám ale asi uľ nějak nefakčila. jo a Ascona omlouvám se nemyslel jsem to zle....fakt ne jen jsem chtěl říct ľe netuąím.Já se omlouvám SORKI ?:o)
MZ
Wednesday 23 February 2005 - 14:06:56
Host
Hm.... taky me ten hluk pekne stve, do nejakych 150km/h se to jeste da, ale pri vysich rychlostech je to des, v aute neni slyset vlastniho slova. Pripada mi, ze se ten hluk vytvari u dveri asi to delaji ty tesnici gumy... nevim, ale taky by me zajimalo, jestli se to da nejak zlepsit. Je fakt, ze treba i oktavka je ve vysokych rychlostech hodne hlucna.
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 14:19:58
Host
V poho
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1797 sec,0.1209 z toho dotazů.