• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hlučnost
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Duffy
Wednesday 23 February 2005 - 14:23:37
Host
2MZ: Jezdi max 150km/h
Anonymní
Wednesday 23 February 2005 - 14:39:05
Host
Duffy já měl ale na mysli kompletní a max moľné odhlučnění.já nevím jak ale něco jako folie vycpat dveře střechu a co já vím co vąechno se k tomu musí udělat....fakt nemám tucha co vąechno by se muselo a kolik by to stálo...proto se tu ptám....
Duffy
Wednesday 23 February 2005 - 15:21:50
Host
Acha, tak to si musíą počkat, estli sem vleze někdo zkuąenějąí, třebas NIO...
Anonymní
Wednesday 23 February 2005 - 15:24:15
Host
2Duffy: haha...tak to jsem si nemusel kupovat vekcu...MZ
NIO
Wednesday 23 February 2005 - 19:12:04
Host
Duffy napsal ...
Zkus se Martine juknout na 7mou stránku (téma: Těsnění dveří) - moľná, ľe to je ten problém. Anténu ti někdo fundovanějąí poradí, já jí mám v zadním skle

antena na opla by mela byt origos. pokud neni tak aspon prut. a ten prut musi byt v zadni casti strechy a musi byt tak jako opleteny pod buzirkou. pak to nehuci. rovny prut bez opleteni hucet bude.
Anonymní
Wednesday 23 February 2005 - 20:55:17
Host
Nio díky a co to celkové odlučnění...máą stím zkuąenosti? Martin.
riwal
Wednesday 23 February 2005 - 23:51:22
Host
Jakej hluk ? Nic nemám na Caravanu - anténu mám jak píąe NIO. jediný je muj vejfuk viz. galerie kdyľ je to v tahu.
Yper
Thursday 24 February 2005 - 09:06:29
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
S odhlučněním nějaké zkuąenosti mám a celkem se mi to na Fáčku povedlo. To ale bylo Fáčko a pro takovéhle tunění bylo doslova připraveno-t.j. lehce se rozebíralo a pak ta absence odhlučnění přímo z výroby dávala moľnost se vyřádit.
Vectra má plno věcí jiľ uděláno. Kde se dá jeątě jakľ takľ odhlučňovat jsou dveře. Neříkám ľe to musíą dělat, ale pokud chceą za kaľdou cenu....?
Demontuj čalounění dveří, vyber zdvihací mechanismus ve dveřích. Kup si IPU a nastříhej na takové čtverce a obdélníky, které se tam vejdou. Na betonu je nahřej PB hořákem a v rukavicích postupně nalepuj zevnitř na dveře - jeden kus vedle druhého. Nemusíą po celé ploľe, ale nad středovou ztuľovací liątou a pod ní. Dveře sice ztěľknou, ale přestanou propouątět zvuk zevnitř a akustika z reprobeden se také zvedne. Budou se také dobře zavírat - zaklapávat do zámku.
Co ti jeątě mohu poradit je - sundej plastové podběhy na předních kolech a podívej se do vzniklé dutiny - směrem k bočním blikačům - mělo by tam být polyuretanové odhlučnění - prostě pěnová guma v proti vlhkostním provedení. Pokud tam není, seľeneą ji na vrakáči. Já ji v jednom podběhu neměl. Také se ipou vylepují blatníky zevnitř a třeba i zadní 5té dveře. Kontroluje se stav IPĚ podobného materiálu na podlaze pod koberečky - zda dľí - je přilepen - je třeba ale dbát, aby do auta předním sklem neteklo. Také se vylepuje palubka zevnitř - čímkoliv, co zabrání rezonanaci.
Doufám, ľe jsem tě povzbudil - zvaľ, zda je to opravdu nutné!!!! Aby vynaloľené prostředky a čas byly ve shodě s efektem!
Lepąí je vyměnit těsnící gumy okolo dveří a ty pak udrľovat.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Thursday 24 February 2005 - 10:44:28
Host
Dej si nahlas rádio.
klubo
Thursday 24 February 2005 - 11:35:20
Host
tudle větu by měli zakázat!
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2131 sec,0.1678 z toho dotazů.