• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Chladič Klimatizace
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Peta7
Tuesday 10 April 2007 - 13:02:26 Citovat
Host
Dobrý den pánové.Prosím Vás o radu byl jsem na detekci úniku média od klimatizace.Zjistili že to uniká z chladice klimatizace za ventilatorem.Orig.chladič od Oplu stoji kolem 9000.-CK,oprava tak prej 2000-3000.-(vse v Oplu/,neznate nekoho kdo nebo kde opravuje chladice od klimatizace v okoli Frýdku-Místku?A hlavně jestli má nekdo skušenosti s opravením chladičem?Dik:P
dada
Tuesday 10 April 2007 - 16:49:36 Citovat
Host
koukni ke zralýmu případně na nějakou druhovýrobu, na opravu chladiče klimy nevěřím, to samé šroťák, ušetříš 2tis a sere se to pořád...
Martas
Tuesday 10 April 2007 - 16:58:49 Citovat
Host
Nevim, zda ten stav trva jeste dnes, ale pred nekolika malo lety sel kvalitne opravit pouze mosazny chladic a ty mely vicemene jen americka auta (ja ho mel v pontiacu LeMans a varili mi ho).
Hombre
Tuesday 10 April 2007 - 19:48:33 Citovat
Host
Jsem z F-M a taky tohle resil.Vymontuj ten stary a podle nej v Polsku kup novy. Ja ho tam koupil za 2000kc.
JOB
Tuesday 10 April 2007 - 19:50:27 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Moje zkušenost s opravama chladičů je taková že vyndáš chladič, opravíš, namontuješ, zjistíš že to není ono,vymontuješ,opravíš,namontuješ,zjistíš že to opět není ono,vymontuješ rozšlapeš a koupíš novej

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

JardaB
Tuesday 10 April 2007 - 21:31:06 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Davam to jen jako perlicku, ja jsem mel loni taky prohnily chladic klimy pod vetrakem, kdyz jsem v tom zacal stourat, tak se rozpadlo asi 5mm lamely. Normalne jsem kus vyriznul, do pruduchu nacpal silikonovy tmel na motory a zalemoval - 2x prelozil. To asi loni v cervnu a dodnes klima funguje Sam jsem neveril, ze to prezije, delal jsem to jako nejakou nadeji na klimu o dovolene ?lola

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Peta7
Wednesday 11 April 2007 - 18:58:50 Citovat
Host
Jo pánové dík jen si ověřuji nechce se mi do te opravy proto ze ji take moc neverim a urcite by me to sralo jesli by to po naplneni opet zacalo unikat nekde jinde.Prosim te "Hobre"kde v Polsu jsi to byl kupovat?Mozna ze tam skaknu se alespoň podivat.Zatim jeste jednou dik panove.Peta
Hombre
Wednesday 11 April 2007 - 23:16:07 Citovat
Host
Kazdou nedeli je v polskych "Gliwice" mega auto burza, kde maji hafo dilu na fšechny auta. Je to rovnych 100km z Frydku. Je potreba, aby sis vzal sebou stary chladic, bo v tom mnozstvi a druhu co tam je, ten svuj proste nepoznas. No a pak uz jen dobre hledat, prekontrolovat, jestli neni nikde poskozeny , nebo nejak strikany, bo polaci sou smelinari a prodaji ti cokoli, hlavne ze prodaji. Klido ti budou tvrdit, ze vodni chladic z tatrovky ti bude pasovat jako klimovy na opla .Nevim jak je poskozeny ten tvuj. Na moji Zafire mi zkorodoval a propoustel. Opel na to pry trpi ( Preji pevne nervy a stastnou ruku s polskymi handliri _; v
Peta7
Wednesday 11 April 2007 - 23:57:29 Citovat
Host
Dik !Hombre"uvidíme co pořeším ale pojedu na to mrknout ne sám vemu aj kamoše mechanika....dík
Vodník
Thursday 12 April 2007 - 07:15:04 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Hombre: tatra chladí vzduchem.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2467 sec,0.1958 z toho dotazů.