• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Chladič Klimatizace
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Peta7
Odeslal: Tuesday 10 April 2007 - 13:02:26
Dobrý den pánové.Prosím Vás o radu byl jsem na detekci úniku média od klimatizace.Zjistili že to uniká z chladice klimatizace za ventilatorem.Orig.chladič od Oplu stoji kolem 9000.-CK,oprava tak prej 2000-3000.-(vse v Oplu/,neznate nekoho kdo nebo kde opravuje chladice od klimatizace v okoli Frýdku-Místku?A hlavně jestli má nekdo skušenosti s opravením chladičem?Dik:P
Poslední odpovědi
Henry
Odeslal: Wednesday 18 April 2007 - 12:29:30

Minule leto som skoncil s prazdnou klimou, kedze bolo mizerne pocasie, moc mi nechybala
Zistili mi deravy chladic za ventilatorom - 3 male dierky. Vcera mi doviezli celkom zachovaly chladic z PL, 3000 SK, vymena 500 SK, naplnenie automatom s doplnenim oleja a kontrastnej latky (pre istotu) 1000 SK.
Zatial ide, akurat uz bojim, lebo moznosti aby vyfucala je podla pripadov tu na fore vela a ide to len do $$


JardaB - mam v umysle sa pohrat so starym chladicom, dat tie dierky zavarit a nechat si ho v rezerve.
Existuje nejaka vhodna povrchova uprava na hlinik co by pomohla zivotnosti pocas zasolenych zimnych mesiacov?
JOB
Odeslal: Thursday 12 April 2007 - 20:52:06

Tatra má chladič oleje _;
Hombre
Odeslal: Thursday 12 April 2007 - 15:52:36

Pepe to pochopil _;
Pepe
Odeslal: Thursday 12 April 2007 - 15:15:29

aby ses nedivěl, Pšoni mají určitě i chladič na tatru, podobně jako ťamani goretexové bundy....
Vodník
Odeslal: Thursday 12 April 2007 - 07:15:04

Hombre: tatra chladí vzduchem.
Peta7
Odeslal: Wednesday 11 April 2007 - 23:57:29

Dik !Hombre"uvidíme co pořeším ale pojedu na to mrknout ne sám vemu aj kamoše mechanika....dík
Hombre
Odeslal: Wednesday 11 April 2007 - 23:16:07

Kazdou nedeli je v polskych "Gliwice" mega auto burza, kde maji hafo dilu na fšechny auta. Je to rovnych 100km z Frydku. Je potreba, aby sis vzal sebou stary chladic, bo v tom mnozstvi a druhu co tam je, ten svuj proste nepoznas. No a pak uz jen dobre hledat, prekontrolovat, jestli neni nikde poskozeny , nebo nejak strikany, bo polaci sou smelinari a prodaji ti cokoli, hlavne ze prodaji. Klido ti budou tvrdit, ze vodni chladic z tatrovky ti bude pasovat jako klimovy na opla .Nevim jak je poskozeny ten tvuj. Na moji Zafire mi zkorodoval a propoustel. Opel na to pry trpi ( Preji pevne nervy a stastnou ruku s polskymi handliri _; v
Peta7
Odeslal: Wednesday 11 April 2007 - 18:58:50

Jo pánové dík jen si ověřuji nechce se mi do te opravy proto ze ji take moc neverim a urcite by me to sralo jesli by to po naplneni opet zacalo unikat nekde jinde.Prosim te "Hobre"kde v Polsu jsi to byl kupovat?Mozna ze tam skaknu se alespoň podivat.Zatim jeste jednou dik panove.Peta
JardaB
Odeslal: Tuesday 10 April 2007 - 21:31:06

Davam to jen jako perlicku, ja jsem mel loni taky prohnily chladic klimy pod vetrakem, kdyz jsem v tom zacal stourat, tak se rozpadlo asi 5mm lamely. Normalne jsem kus vyriznul, do pruduchu nacpal silikonovy tmel na motory a zalemoval - 2x prelozil. To asi loni v cervnu a dodnes klima funguje Sam jsem neveril, ze to prezije, delal jsem to jako nejakou nadeji na klimu o dovolene ?lola

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0555 sec,0.0286 z toho dotazů.