• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nejdou blinkry
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Nováček
Sunday 17 September 2006 - 21:51:17 Citovat
Host
Zdravím. Včera sem si koupil corsuB 1,2 r.v.94 a dnes mi přestaly fungovat blinkry. Když zapnu varovný tak bliká jen levá strana a když k tomu cvaknu pravý blinkr tak jdou všechny čtyři. Když dám jen levý nebo jen pravý tak nejde nic. Už nevím co s tím. Poraďte prosím. Dík
Ascona
Monday 18 September 2006 - 11:00:34 Citovat
Host
Pokud si koupil Corsu v autobazaru, tak se tam vrat a at ti odstrani vady na jejich naklady!!!! Pokud si ji koupil od predchoziho majitele osobne, tak se s nim spoj a zadej po nem totez. Usetris cas i penize
Skopek
Monday 18 September 2006 - 22:51:34 Citovat
Host
Ascona napsal ...

Pokud si koupil Corsu v autobazaru, tak se tam vrat a at ti odstrani vady na jejich naklady!!!! Pokud si ji koupil od predchoziho majitele osobne, tak se s nim spoj a zadej po nem totez. Usetris cas i penize


Souhlasim, kdyz jsem koupil corsicku v autobazaru tak po prijezdu domu, jsem nsel nejake zavady (nefunkcni klakson a sterace) a pak pri predavani mi jeste sdelili ze prisly na to ze jsou zasekle zamky u spolujezdce a 3.dveri, ze pry at se druhy den zstavim a ze to daji do poradku. Po zjisteni tech zavad jsem tam okamzite zavolal. Opravu mi udelali na pockani a na jejich naklady. _;
Udelej to co ti radi Ascona, urcite to stoji za zkousku.
Martas
Tuesday 19 September 2006 - 06:46:48 Citovat
Host
Je to pekny ze tu vsichni radej, aby bylo to auto hozeno prodejci na hlavu, ale aby nekdo poradil pokud si to dotycny chce opravit sam to ne ...

Ja s Corsou bohuzel neporadim ale snad se ozve nekdo jiny.
Nováček
Sunday 24 September 2006 - 15:02:35 Citovat
Host
Tak závada odstraněna. Už sem to tu psal dřív, ale nějak se ten příspěvek nezobrazil. Byl to nakonec vypínač varovných sv. Někdo tam nacpal jiný než tam patří a konektory toho vypínače nedosáhly do patice. Navíc přívod el. do relé blinkru byl natáhnutý od spínače brzdových světel.
Samozřejmě že kdybych měl auto z bazaru, tak sem to reklamoval. Jenže ho mám od soukromý osoby a ve smlouvě bylo, že nezodpovídá za stav vozidla.
Jinak autíko je po výměně oleje, filtru a šlape jak hodinky. Sem max. spokojen.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1503 sec,0.1170 z toho dotazů.