• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: Nejdou blinkry
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Nováček
Odeslal: Sunday 17 September 2006 - 21:51:17
Zdravím. Včera sem si koupil corsuB 1,2 r.v.94 a dnes mi přestaly fungovat blinkry. Když zapnu varovný tak bliká jen levá strana a když k tomu cvaknu pravý blinkr tak jdou všechny čtyři. Když dám jen levý nebo jen pravý tak nejde nic. Už nevím co s tím. Poraďte prosím. Dík
Poslední odpovědi
Nováček
Odeslal: Sunday 24 September 2006 - 15:02:35

Tak závada odstraněna. Už sem to tu psal dřív, ale nějak se ten příspěvek nezobrazil. Byl to nakonec vypínač varovných sv. Někdo tam nacpal jiný než tam patří a konektory toho vypínače nedosáhly do patice. Navíc přívod el. do relé blinkru byl natáhnutý od spínače brzdových světel.
Samozřejmě že kdybych měl auto z bazaru, tak sem to reklamoval. Jenže ho mám od soukromý osoby a ve smlouvě bylo, že nezodpovídá za stav vozidla.
Jinak autíko je po výměně oleje, filtru a šlape jak hodinky. Sem max. spokojen.
Martas
Odeslal: Tuesday 19 September 2006 - 06:46:48

Je to pekny ze tu vsichni radej, aby bylo to auto hozeno prodejci na hlavu, ale aby nekdo poradil pokud si to dotycny chce opravit sam to ne ...

Ja s Corsou bohuzel neporadim ale snad se ozve nekdo jiny.
Skopek
Odeslal: Monday 18 September 2006 - 22:51:34

Ascona napsal ...

Pokud si koupil Corsu v autobazaru, tak se tam vrat a at ti odstrani vady na jejich naklady!!!! Pokud si ji koupil od predchoziho majitele osobne, tak se s nim spoj a zadej po nem totez. Usetris cas i penize


Souhlasim, kdyz jsem koupil corsicku v autobazaru tak po prijezdu domu, jsem nsel nejake zavady (nefunkcni klakson a sterace) a pak pri predavani mi jeste sdelili ze prisly na to ze jsou zasekle zamky u spolujezdce a 3.dveri, ze pry at se druhy den zstavim a ze to daji do poradku. Po zjisteni tech zavad jsem tam okamzite zavolal. Opravu mi udelali na pockani a na jejich naklady. _;
Udelej to co ti radi Ascona, urcite to stoji za zkousku.
Ascona
Odeslal: Monday 18 September 2006 - 11:00:34

Pokud si koupil Corsu v autobazaru, tak se tam vrat a at ti odstrani vady na jejich naklady!!!! Pokud si ji koupil od predchoziho majitele osobne, tak se s nim spoj a zadej po nem totez. Usetris cas i penize

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0526 sec,0.0262 z toho dotazů.