• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
sklo asi od kaminku
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pikola
Thursday 07 September 2006 - 17:56:08 Citovat
Host
ahoj všeci chcu se zeptat dnes jsem zjistil že mam na přednim skle u spolujezdce na hoře 2 defekty od kaminku asi da se to opravit nebo nechat tak a jestli se to nemuže nějak zhoršovat?
Martas
Thursday 07 September 2006 - 18:01:45 Citovat
Host
pikola napsal ...

ahoj všeci chcu se zeptat dnes jsem zjistil že mam na přednim skle u spolujezdce na hoře 2 defekty od kaminku asi da se to opravit nebo nechat tak a jestli se to nemuže nějak zhoršovat?


Mala prasklina/dulek lze opravit, ale cena neni prilis nizka (mam pocit ze 1cm za 300Kc), lepsi je si klo pripojistit a pak vymenit za nove.
pikola
Thursday 07 September 2006 - 19:10:50 Citovat
Host
jsou to 2 dulky každy z nich ma necelych 5mm asi3mm,zhoršit by se to nemělo ne?
Martas
Thursday 07 September 2006 - 19:12:32 Citovat
Host
pikola napsal ...

jsou to 2 dulky každy z nich ma necelych 5mm asi3mm,zhoršit by se to nemělo ne?


U skla nikdy nevis co treba v zime kdyz z venku mrzne a zevnitr topis, nebo naopak v lete co udela i kdyz dulky obvykle nepraskaji.
JardaB
Thursday 07 September 2006 - 19:48:52 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Mel jsem Lagunu, 3.5 roku a maly pavouk na skle byl furt stabilni. Ted mam na Pontiacu 2 podobne defekty, taky stabilni. Asi koupim v OBI sadu za 240Kc na opravu a zkusim to, treba to bude vypadat aspon chvili OK a zkusim to pojistit Na druhou stranu jsme u nove fabky chytli sutr v belgii, malinka peasklinka se behem 500 km rozsirila pres pul skla.... Podle me, kdyz je delsi dobu stabilni, tak to vydrzi.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
pikola
Thursday 07 September 2006 - 19:57:45 Citovat
Host
mužu se zeptat když se použije ta sada z OBI tak ty dulky nejdou vidět nebo jak se s tim pracuje?
JardaB
Thursday 07 September 2006 - 20:10:12 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No to jsem taky zvedavej, parkrat jsem na to koukal a cetl navod, je to nejaky ridky sajrajt ve strikacce, prisavka a nejak se ma cyklicky delat podtlak a cpat tam ten sajrajt - docela se mi zda, ze by to mohlo fungovat. Nevim jak na dulky, ale ja mam pavoucky tak 1/2 cm a tam snad aspon neco zatece. Podle obrazku by to melo fungovat i na vetsi praskliny. Asi to zkusim a pak dam vedet jak to dopadlo, mozna i nafotim _;

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Martas
Thursday 07 September 2006 - 20:14:06 Citovat
Host
JardaB napsal ...

No to jsem taky zvedavej, parkrat jsem na to koukal a cetl navod, je to nejaky ridky sajrajt ve strikacce, prisavka a nejak se ma cyklicky delat podtlak a cpat tam ten sajrajt - docela se mi zda, ze by to mohlo fungovat. Nevim jak na dulky, ale ja mam pavoucky tak 1/2 cm a tam snad aspon neco zatece. Podle obrazku by to melo fungovat i na vetsi praskliny. Asi to zkusim a pak dam vedet jak to dopadlo, mozna i nafotim _;


Skloservisy opravujou jen praskliny, dulky ne takze myslim ze i tohle na ne fungovat nebude ....
Halis
Saturday 09 September 2006 - 13:28:02 Citovat
Uživatel #630
Registrován: Thursday 02 March 2006 - 09:47:21
Příspěvků: 228
Nechtěl bych od toho nákupu nikoho odrazovat- chraň bůh, ale měl jsem důlek s pavučinkou na Audině o velikosti cca 2cm a právě po použití "té stříkačky" se mi pavučina rozjela na 7cm. Stalo se to právě tím podtlakem, který se vytvořil a rozjelo se to víc, ačkoli přes zimu to bylo stabilní. Lepidlo (nebo co to je) jinak všude zateklo a důlek se zacelil. Nebýt těch vlásečnic bylo by to super! Proto si teď myslím, že to opravdu je pro opravu čistých důlků ve skle.

Zafira B- 1.9CDTI/110kW '06
Spotřeba OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI ECOTEC (110kW) 110 kW / 150 HP[/url]
Vectra B- 1.7TD Intercooler '96= PRODÁNO

Ascona B- 16N '78
Lucifr
Saturday 09 September 2006 - 17:31:01 Citovat
Host
Z vlastní zkušenosti poradím:
pøipojistit èelní sklo (cca 500 Kè roènì), chvíli poèkat (tøeba mìsíc, ať tu pojišťovnu zase tak nedráždíte) a nechat vymìnit...

Hotovo.

V BAUcosi dáte za nìjaký super pøípravek nìkolik stovek, potom se s tím budete pùl dne dìlat a výsledek je nejistý.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1444 sec,0.1106 z toho dotazů.