• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
sklo asi od kaminku
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Saturday 09 September 2006 - 18:47:20 Citovat
Host
tak jsem na to koukal jsou to dulky jakoby od těch kuliček do pistoli kdybych nějakyho smrada s tim chytnul takho vyliskam hovada určo je to ono a pak jsi měňte skla
Martas
Saturday 09 September 2006 - 20:53:25 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

tak jsem na to koukal jsou to dulky jakoby od těch kuliček do pistoli kdybych nějakyho smrada s tim chytnul takho vyliskam hovada určo je to ono a pak jsi měňte skla


Osobne si myslim ze aby ti do tvrzeneho autoskla udelala dulky hracka pro deti, tak to by musela strilet hranate minimalne ocelove projektily ....
Anonymní
Saturday 09 September 2006 - 22:31:45 Citovat
Host
no nevim ale ty dva dulky jsou stejny v televizi ukazovali co ty kuličkove pistole dovedou celkem dost sila ale možna to tak neni no
Gizmo_CZ
Thursday 10 May 2007 - 14:31:16 Citovat
Host
Tak že přední sklo které mám na autě (A.F caravan) které je celé poseté od miniaturních kamínků (spouta ´dulečků) prostě když svítí slunko tak přes to sklo de vidět jako by bylo špinavé, se nedá něčím "vybrousit - přebrousit do hladka? je tedy lepší si to sklo nechat připojistit za to pětikilo a pak........ ??? Ono nové stojí cca 6.000Kč __;
Duffy
Thursday 10 May 2007 - 14:38:00 Citovat
Host
Lucifr napsal ...

Z vlastní zkušenosti poradím:
pøipojistit èelní sklo (cca 500 Kè roènì), chvíli poèkat (tøeba mìsíc, ať tu pojišťovnu zase tak nedráždíte) a nechat vymìnit...

Hotovo.

V BAUcosi dáte za nìjaký super pøípravek nìkolik stovek, potom se s tím budete pùl dne dìlat a výsledek je nejistý.


To jsem teda myslel, že připojištění čelního vychází dráž než cca 40,-(měsíc)... Kdepak to máš pojištěný?


qpc
Thursday 10 May 2007 - 15:21:07 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Gizmo_CZ napsal ...

Tak že přední sklo které mám na autě (A.F caravan) které je celé poseté od miniaturních kamínků (spouta ´dulečků) prostě když svítí slunko tak přes to sklo de vidět jako by bylo špinavé, se nedá něčím "vybrousit - přebrousit do hladka? je tedy lepší si to sklo nechat připojistit za to pětikilo a pak........ ??? Ono nové stojí cca 6.000Kč __;



to mě neříkej,na Vectru B jsem kupovalčelní za 3800,- nové,v Pilkingtonu

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Halis
Friday 11 May 2007 - 20:55:37 Citovat
Uživatel #630
Registrován: Thursday 02 March 2006 - 09:47:21
Příspěvků: 228
Tak prace s tim lepidlem je cca hodinova zalezitost a ja mam pripojisteny celni sklo u Kooperativy za 750,- rocne- dostanu k novymu sklu dalnicni znamku nebo litr. Zkusenost z minuleho mesice, kdy jsem ho nechal menit. _;

Zafira B- 1.9CDTI/110kW '06
Spotřeba OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI ECOTEC (110kW) 110 kW / 150 HP[/url]
Vectra B- 1.7TD Intercooler '96= PRODÁNO

Ascona B- 16N '78
Gizmo_CZ
Sunday 13 May 2007 - 10:38:13 Citovat
Host
qpc napsal ...

Gizmo_CZ napsal ...

Tak že přední sklo které mám na autě (A.F caravan) které je celé poseté od miniaturních kamínků (spouta ´dulečků) prostě když svítí slunko tak přes to sklo de vidět jako by bylo špinavé, se nedá něčím "vybrousit - přebrousit do hladka? je tedy lepší si to sklo nechat připojistit za to pětikilo a pak........ ??? Ono nové stojí cca 6.000Kč __;



to mě neříkej,na Vectru B jsem kupovalčelní za 3800,- nové,v Pilkingtonu



Opel Olomouc
cesťák
Sunday 13 May 2007 - 11:08:58 Citovat
Host
K tomu připojištění se připojuji. VB, co jsem koupil má prasklinku na čelním okně a už se rozjíždějí pavoučci. Při sjednávání povinného ručení jsem si připojistil čelní okno, pracovník pojišťovny to ani nechtěl vidět. Až se prasklina víc rozjede, nebo až mi budou vyhrožovat policajti, dám to vyměnit. Pojištěno u GENERALI za 500,- / rok, cena do výše 5000,-; za 1500,- / rok, cena do výše 10000,-.
že by ti čelní okno poškodila kulička z pistole nevěřím, kluci za to asi nemohli, mám dva takové doma a zkušeností hromadu.
Martas_
Sunday 13 May 2007 - 11:18:15 Citovat
Host
cesťák napsal ...

Pojištěno u GENERALI za 500,- / rok, cena do výše 5000,-; za 1500,- / rok, cena do výše 10000,-.
že by ti čelní okno poškodila kulička z pistole nevěřím, kluci za to asi nemohli, mám dva takové doma a zkušeností hromadu.


No za 1500 za rok, to si za 4 roky to sklo zaplatis, to uz je dost, protoze na VeBE se i s praci, lepidlem a minimalne vrchni gumou do 5000,- nevlezes.
Sklo praskne i samo od sebe jako treba me zejmena v lete pokud na nej pere klimatizace.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2218 sec,0.1696 z toho dotazů.