• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prepinani potkavacich/dalkovych
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
M@C
Monday 07 August 2006 - 15:48:16 Citovat
Host
Zdravim, na VeBe mam problem s packou blinkru/dalkovych svetel. Kdyz spustim blinkr, tak po odboceni a naslednem automatickem vypnuti probliknou nebo se rozsviti dalkova svetla. Nekde tam bude spatny kontakt, tak bych tu packu chtel celou vymenit. V Autokelly ji maji snad za 500, tak to neni problem. Mohl by mi ale nekdo popsat, jak se k te pacce dostanu? Pod volantem je jakysi plastovy kryt, predpokladam ze ten bude treba sundat. Ale nechci nekde neco polamat
Ascona
Monday 07 August 2006 - 15:53:43 Citovat
Host
Normalne sundas ten plast z horni strany volantu, je jen zacvakly protikusy plastu, takze to klidne podeber sroubovakem, nic by se nemelo stat, jen si to neposkrabej, a dostanes se k oboum packam uplne v pohode, tu spodni cast bys odmontovaval uplne zbytecne. Packy samotne drzi jen v takovych drazkach, vsak to uz pak uvidis, takze si to vyndas i s tou gumou kolem packy a po vymene lehce hodis vse zpet
M@C
Monday 07 August 2006 - 15:59:37 Citovat
Host
Tak to je super Diky moc za rychlou odpoved, je fajn ze to neni nejak slozite, tak si to i ti mene zrucni vymeni sami
Ascona
Monday 07 August 2006 - 16:01:38 Citovat
Host
Nemenila jsem sice ty packy, ale jen mi vypadla ven, takze kdyz jsem to zvladla ja, tak rozhodne si poradis _; Jen bys zbytecne odsroubovaval spodni cast toho krytu.....
M@C
Monday 07 August 2006 - 16:05:20 Citovat
Host
Tak to jo, ja myslel ze ho budu muset sundat a lezt k tomu zespodu. Aspon neco je "user friendly". Diky
Dmcd
Monday 07 August 2006 - 16:22:50 Citovat
Host
POZOR - neni to jenom nacvaknuty ale jsou tam dva sroubky...

rozdelani je jednoduchy:
1 - otoc volant do jedne polohy (o 90° - "na 9-ku") a oddelej plastovou zaslepku na tom krytu - pod ni je krizovej sroubek
2 - otoc volant do druhe polohy (o 90° - "na 3-ku") a oddelej plastovou zaslepku na tom krytu - pod ni je druhej krizovej sroubek
3 - zespodu krytu jsou 3 krizovy srouby
4 - spodni a horni dil krytu je zacvaklej + dva sroubky (krok 1+2)
5 - packa ma nahore a dole plastovy packy proti vypadnuti a zespodu (zepredu auta) je nasunuta na konektoru - odehni (stlac) plastovy packy a vytahni to ven i s konektorem - oddelej od konektoru a vymen
6 - montaz v obracenem poradi

ja to zvladl cely za cca 5min s tim ze jsem se vrtal s tou packou - jde hur vydelat - spatne se tam mota s tim konektorem a kabelama a taky jsem si pripojoval tempomat (proto jsem tu packu menil...) - mam doma orig. pouzivana cca 4.5 roku, chodi vporadku...

[ Upraveno Monday 07 August 2006 - 16:25:18 ]
Ascona
Monday 07 August 2006 - 16:30:56 Citovat
Host
Dmcd napsal ...

POZOR - neni to jenom nacvaknuty ale jsou tam dva sroubky...

rozdelani je jednoduchy:
1 - otoc volant do jedne polohy (o 90° - "na 9-ku") a oddelej plastovou zaslepku na tom krytu - pod ni je krizovej sroubek
2 - otoc volant do druhe polohy (o 90° - "na 3-ku") a oddelej plastovou zaslepku na tom krytu - pod ni je druhej krizovej sroubek
3 - zespodu krytu jsou 3 krizovy srouby
4 - spodni a horni dil krytu je zacvaklej + dva sroubky (krok 1+2)
5 - packa ma nahore a dole plastovy packy proti vypadnuti a zespodu (zepredu auta) je nasunuta na konektoru - odehni (stlac) plastovy packy a vytahni to ven i s konektorem - oddelej od konektoru a vymen
6 - montaz v obracenem poradi

ja to zvladl cely za cca 5min s tim ze jsem se vrtal s tou packou - jde hur vydelat - spatne se tam mota s tim konektorem a kabelama a taky jsem si pripojoval tempomat (proto jsem tu packu menil...) - mam doma orig. pouzivana cca 4.5 roku, chodi vporadku...

Nebudu se hadat....ale budu
Ja tam zadne sroubky nemam, ledaze by mi proste nekam vypadly, resp. je to stare auto, takze predchozi majitel je tam nemel, ale i tak nechapu, kde by v tom hornim plastovem krytu nad volantem byly .....Jsou totiz v tom spodnim, o tom zadna.
M@C
Monday 07 August 2006 - 16:36:20 Citovat
Host
Dmcd taky diky za navod, to jsem teda zvedavy jestli tam ty sroubky mit budu nebo ne Pripadne to muzu nafotit az to budu rozdelavat.
Btw. DMCD kdyz rikas ze mas doma tu packu, a nepotrebujes ji... Odkud jsi?
M@C
Monday 07 August 2006 - 16:41:48 Citovat
Host
Dmcd napsal jsem ti na ICQ, koukam ze jsi taky z Brna, tak to bychom se nejak mohli domluvit, pokud by ses chtel te packy zbavit
strelak
Monday 07 August 2006 - 17:28:49 Citovat
VB-X20DTL
Uživatel #530
Registrován: Tuesday 20 December 2005 - 15:45:52
Příspěvků: 171
Zaslal: Po srp 07 2006, 16:29
POZOR - neni to jenom nacvaknuty ale jsou tam dva sroubky...

rozdelani je jednoduchy:
1 - otoc volant do jedne polohy (o 90° - "na 9-ku") a oddelej plastovou zaslepku na tom krytu - pod ni je krizovej sroubek
2 - otoc volant do druhe polohy (o 90° - "na 3-ku") a oddelej plastovou zaslepku na tom krytu - pod ni je druhej krizovej sroubek
3 - zespodu krytu jsou 3 krizovy srouby
4 - spodni a horni dil krytu je zacvaklej + dva sroubky (krok 1+2)
5 - packa ma nahore a dole plastovy packy proti vypadnuti a zespodu (zepredu auta) je nasunuta na konektoru - odehni (stlac) plastovy packy a vytahni to ven i s konektorem - oddelej od konektoru a vymen
6 - montaz v obracenem poradi

ja to zvladl cely za cca 5min s tim ze jsem se vrtal s tou packou - jde hur vydelat - spatne se tam mota s tim konektorem a kabelama a taky jsem si pripojoval tempomat (proto jsem tu packu menil...) - mam doma orig. pouzivana cca 4.5 roku, chodi vporadku...




Je to tak,taky jsem ji měnil.
Starou páčku jsem zkusil cvičně rozebrat a při troše manuální zručnosti se dá poopravit,ale rozhodně to nebude na dlouho.Ty kontakty jsou vypálený a je jen otázka času kdy to zas začne zlobit.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1812 sec,0.1170 z toho dotazů.